Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Killowen Farm Natural Irish Cream Cheese 180g

    Open Product Description
    €2.49
    €13.83/kg
  • Charleville Creations with Ham 125g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.49
    €19.92/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dairylea Cheese Slices 8 Slices Multipack (8 x 18.75g) 150 g

    Open Product Description
    €2.20
    €14.67/kg
  • Dairylea Dunkers Breadsticks Cheese Snack 3 pack Multipack (3 x 43g) 129 g
    HALF PRICE

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.50
    €11.63/kg
    was €3.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • The Laughing Cow Original Cheese Spread Triangles x16 240g
    SAVE €1.54

    Open Product Description
    SAVE €1.54
    €3.12
    €13.00/kg
    was €4.66
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Philadelphia Plant Based Soft Cream Cheese Vegan and Dairy-free Tub 165 g

    Open Product Description
    €3.50
    €24.14/kg
  • Philadelphia Protein Soft Cream Cheese Tub 165 g
    HALF PRICE

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.32
    €8.00/kg
    was €2.65
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Mini Babybel Protein Cheese Snacks 6 x 20g
    SAVE €0.80
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.80
    €2.00
    €16.67/kg
    was €2.80
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    The Laughing Cow Light Cheese Spread Triangles x8 120g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.65
    €22.08/kg
  • Vegetarian
    The Laughing Cow Light Cheese Spread Triangles x16 240g
    SAVE €1.54
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.54
    €3.12
    €13.00/kg
    was €4.66
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Attack a Snak Ham 'N Cheese Wrap Kit with Tomato Ketchup 86g
    SAVE €0.25

    Open Product Description
    SAVE €0.25
    €2.00
    €23.26/kg
    was €2.25
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Strings & Things Pizza Flavour Cheestrings 80g (4 x 20g)
    SAVE €0.25
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.25
    €2.00
    €25.00/kg
    was €2.25
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Philadelphia Garlic & Herbs Soft Cream Cheese 165g
    HALF PRICE

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.32
    €8.00/kg
    was €2.65
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Mini Babybel Light Cheese Snacks 6 x 20g

    Open Product Description
    €2.80
    €23.33/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Irish Original Cream Cheese 180g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.39
    €13.28/kg
  • Vegetarian
    The Laughing Cow Original Dip & Crunch x4 140g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.75
    €19.64/kg
  • Attack a Snak Chicken 'n Cheese Wrap Kit with Tomato Ketchup 86g
    SAVE €0.25

    Open Product Description
    SAVE €0.25
    €2.00
    €23.26/kg
    was €2.25
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Killowen Farm Cherry Pepper Irish Cream Cheese 180g

    Open Product Description
    €2.49
    €13.46/kg
  • Vegetarian
    The Laughing Cow Lightest Cheese Spread Triangles x8 120g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.65
    €22.08/kg
  • Vegetarian
    Charleville Spreadable with Select Cheddar 125g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.49
    €19.92/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Mini Babybel Light Cheese Snacks 12 x 20g

    Open Product Description
    €3.95
    €16.46/kg
  • Vegetarian
    The Laughing Cow Dip & Crunch Light 4 x 35g (140g)
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.75
    €19.64/kg