Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • SHEBA® Fresh & Fine Adult Wet Cat Food Tuna & Salmon in Jelly 6x50g Pouches

    Open Product Description
    €4.49
    €14.97/kg
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits With Catnip Flavour 200g

    Open Product Description
    €6.29
    €31.45/kg
  • WHISKAS® TEMPTATIONS™ Adult Cat Treats with Chicken & Cheese 60g
    SAVE €0.55

    Open Product Description
    SAVE €0.55
    €2.00
    €33.33/kg
    was €2.55
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • WHISKAS Senior 7+ POULTRY Feasts Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g

    Open Product Description
    €8.69
    €8.52/kg
  • WHISKAS 1+ POULTRY Feasts Wet Cat Food Pouches in Gravy 12 x 85g

    Open Product Description
    €8.49
    €8.32/kg
  • Lily's Kitchen The Ultimate Bribe Treats with Chicken for Cats 60g

    Open Product Description
    €2.75
    €45.83/kg
  • Sheba Fresh & Fine in Gravy 6 x 50g

    Open Product Description
    €4.49
    €14.97/kg
  • WHISKAS 1+ FISH Favourites Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g

    Open Product Description
    €8.49
    €8.32/kg
  • WHISKAS Kitten 2-12 mnths POULTRY Feasts Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g

    Open Product Description
    €8.69
    €8.52/kg
  • Dunnes Stores Classic Complete Cat Food with Chicken Adult 1 Years 2kg

    Open Product Description
    €4.00
    €2.00/kg
  • WHISKAS 1+ Dry CHICKEN Cat Food 1.9kg
    SAVE €2.99

    Open Product Description
    SAVE €2.99
    €9.00
    €4.74/kg
    was €11.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Classic Cat Food Chunks in Jelly Mixed Selection - Adult- 6 x 400g (2.4kg)

    Open Product Description
    €4.89
    €2.04/kg
  • WHISKAS Senior 7+ FISH Favourites Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g

    Open Product Description
    €8.69
    €8.52/kg
  • WHISKAS 1+ POULTRY Feasts Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g

    Open Product Description
    €8.49
    €8.32/kg
  • Dunnes Stores My Family Favourites Cat Food Fish Selection in Jelly 6 x 400g

    Open Product Description
    €3.69
    €1.54/kg
  • Dunnes Stores Classic Cat Food Chunks in Jelly with Tuna - Adult 400g

    Open Product Description
    €0.75
    €1.88/kg
  • Dunnes Stores Classic Cat Food Chunks in Jelly with Fish Selection- Adult 6 x 400g (2.4kg)

    Open Product Description
    €4.89
    €2.04/kg
  • WHISKAS Senior 7+ Dry CHICKEN Cat Food 800g

    Open Product Description
    €6.45
    €8.06/kg
  • WHISKAS 1+ Dry CHICKEN Cat Food 800g

    Open Product Description
    €6.45
    €8.06/kg
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits with Chicken 60g

    Open Product Description
    €2.80
    €46.67/kg
  • Dunnes Stores Classic Complete with Salmon Adult 1 Year Plus 2kg

    Open Product Description
    €4.00
    €2.00/kg
  • WHISKAS 1+ MEATY Meals Wet Cat Food Pouches in Gravy 12 x 85g

    Open Product Description
    €8.49
    €8.32/kg
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits With Chicken & Duck Flavour 60g

    Open Product Description
    €2.80
    €46.67/kg
  • Dunnes Stores My Family Favourites Cat Food Meaty Selection in Gravy 6 x 400g

    Open Product Description
    €3.69
    €1.54/kg
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits With Salmon Flavour 60g

    Open Product Description
    €2.80
    €46.67/kg