Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • SHEBA® Select Slices Adult Wet Cat Food Succulent Selection Gravy 12x85g Pouch
    SAVE €2.50

    Open Product Description
    SAVE €2.50
    €8.50
    €8.33/kg
    was €11.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • SHEBA® Fine Flakes Adult Wet Cat Food Poultry Selection in Jelly 12 x 85g Pouch
    SAVE €2.50

    Open Product Description
    SAVE €2.50
    €8.50
    €8.33/kg
    was €11.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • GO-CAT Herring with Vegetables Dry Cat Food 320g
    Buy 2 for €3.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €3.50
    €2.10
    €6.56/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • SHEBA® Fine Flakes Adult Wet Cat Food Fish Selection in Jelly 12 x 85g Pouch
    SAVE €2.50

    Open Product Description
    SAVE €2.50
    €8.50
    €8.33/kg
    was €11.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • SHEBA® Classics Adult Cat Food with Chicken in Terrine 85g Tray
    Buy 5 for €5

    Open Product Description
    Buy 5 for €5
    €1.15
    €13.53/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • FELIX Original Fish Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    Open Product Description
    €6.45
    €6.40/kg
  • FELIX Soup Time Tender Strips Fish Selection Wet Cat Food 6x48g

    Open Product Description
    €3.00
    €10.71/kg
  • WHISKAS 1+ Cat Pouches with Chicken in Jelly 85g

    Open Product Description
    €1.00
    €11.76/kg
  • Dunnes Stores Classic Cat Treats Cat Sticks Rich in Salmon & Trout 10 x 5g (50g)

    Open Product Description
    €1.55
    €0.03/g
  • GOURMET Revelations Mousse Salmon Wet Cat Food 4x57g
    SAVE €1.20

    Open Product Description
    SAVE €1.20
    €3.00
    €13.16/kg
    was €4.20
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • GO-CAT Senior Chicken Dry Cat Food 2kg

    Open Product Description
    €9.89
    €4.95/kg
  • FELIX As Good As it Looks Meaty Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g
    SAVE €1.49

    Open Product Description
    SAVE €1.49
    €6.50
    €6.37/kg
    was €7.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • FELIX As Good As it Looks Favourites Selection Wet Cat Food 12x85g
    SAVE €1.49

    Open Product Description
    SAVE €1.49
    €6.50
    €6.37/kg
    was €7.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • FELIX Doubly Delicious Countryside Selection Wet Cat Food 12x85g
    SAVE €1.49

    Open Product Description
    SAVE €1.49
    €6.50
    €6.37/kg
    was €7.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • WHISKAS Senior 7+ Dry CHICKEN Cat Food 1.9kg
    SAVE €2.90

    Open Product Description
    SAVE €2.90
    €12.00
    €6.32/kg
    was €14.90
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • FELIX As Good As it Looks Ocean Feasts Wet Cat Food 12x85g
    SAVE €1.49

    Open Product Description
    SAVE €1.49
    €6.50
    €6.37/kg
    was €7.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Whiskas Kitten Cat Milk Bottle 3 x 200ml

    Open Product Description
    €6.00
    €10.00/l
  • GOURMET Perle Mini Fillets in Jelly Country Medley (Turkey,Trout,Duck,Game) Wet Cat Food 12x85g
    SAVE €2.39

    Open Product Description
    SAVE €2.39
    €8.00
    €7.84/kg
    was €10.39
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • GO-CAT Indoor Chicken Dry Cat Food 2kg

    Open Product Description
    €9.89
    €4.95/kg
  • GO-CAT Kitten Chicken, Turkey and Milk Dry Cat Food 2kg

    Open Product Description
    €9.89
    €4.95/kg
  • GOURMET Perle Mini Fillets in Gravy Chef's Collection (Turkey,Tuna,Duck,Lamb) Wet Cat Food 12x85g
    SAVE €2.39

    Open Product Description
    SAVE €2.39
    €8.00
    €7.84/kg
    was €10.39
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • WHISKAS 1+ Dry TUNA Cat Food 1.9kg
    SAVE €2.90

    Open Product Description
    SAVE €2.90
    €12.00
    €6.32/kg
    was €14.90
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • FELIX Doubly Delicious Senior 7+ Countryside Wet Cat Food 12x85g
    SAVE €1.60

    Open Product Description
    SAVE €1.60
    €6.50
    €6.37/kg
    was €8.10
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • WHISKAS 1+ DUO Surf & Turf Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g
    SAVE €2.29

    Open Product Description
    SAVE €2.29
    €7.50
    €7.35/kg
    was €9.79
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • GOURMET Perle Juicy Mini Fillets in Gravy Delighter's Collection Wet Cat Food 40x85g
    SAVE €7.99

    Open Product Description
    SAVE €7.99
    €23.00
    €6.76/kg
    was €30.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • FELIX As Good As it Looks Kitten Mixed in Jelly Wet Cat Food 12x85g
    SAVE €1.60

    Open Product Description
    SAVE €1.60
    €6.50
    €6.37/kg
    was €8.10
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • FELIX As Good As it Looks Senior 7+ Meat in Jelly Wet Cat Food 12x85g
    SAVE €1.60

    Open Product Description
    SAVE €1.60
    €6.50
    €6.37/kg
    was €8.10
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores My Family Favourites Cat Food Fish Selection in Jelly 12 x 100g (1.2kg)

    Open Product Description
    €3.60
    €3.00/kg
  • Sheba Fresh & Fine in Gravy 6 x 50g

    Open Product Description
    €4.49
    €14.97/kg
  • Dunnes Stores Classic Adult Cat Food Chunks in Jelly with Chicken - Adult - 400g

    Open Product Description
    €0.75
    €1.88/kg