Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Dunnes Stores Simply Better Limited Edition Seasonal Apples 4pk

    Open Product Description
    €3.00
    €0.75 each
  • Dunnes Stores Hand Cut Melon & Grapes 200g

    Open Product Description
    €2.00
    €10.00/kg
  • Dunnes Stores Fresh Fruit Apple, Grape & Cheese 200g
    Buy 2 for €5.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €5.50
    €2.99
    €14.95/kg
    Offer Valid: 30th Jun - 31st Dec
  • Dunnes Stores Fresh Avocados 700g

    Open Product Description
    €3.19
    €4.56/kg
  • Dunnes Stores Fresh Fruit Apple & Grapes 100g

    Open Product Description
    €1.00
    €10.00/kg
  • Simplyfruit Melon 450g

    Open Product Description
    €4.29
    €9.53/kg
  • Dunnes Stores Sweet Galia Melon

    Open Product Description
    €2.49
  • Dunnes Stores Hand Cut Melon & Citrus Burst 300g
    Buy 2 for €5.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €5.50
    €2.99
    €9.97/kg
    Offer Valid: 30th Jun - 31st Dec
  • Dunnes Stores Hand Cut Fresh Fruit Pineapple 200g

    Open Product Description
    €2.00
    €10.00/kg
  • Dunnes Stores Hand Cut Honeydew Melon Balls 300g
    Buy 2 for €5.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €5.50
    €2.99
    €9.97/kg
    Offer Valid: 30th Jun - 31st Dec
  • Dunnes Stores Watermelon

    Open Product Description
    €4.99
  • Dunnes Stores Hand Cut Classic Fruit Salad 200g

    Open Product Description
    €2.00
    €10.00/kg
  • Dunnes Stores Hand Cut Tropical Fruit 300g
    Buy 2 for €5.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €5.50
    €2.99
    €9.97/kg
    Offer Valid: 30th Jun - 31st Dec
  • Dunnes Stores Fresh Fruit Mango Chunks 275g
    Buy 2 for €5.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €5.50
    €2.99
    €10.87/kg
    Offer Valid: 30th Jun - 31st Dec
  • Simply Fruit Pineapple Chunks 500g

    Open Product Description
    €4.49
    €8.98/kg
  • Organic
    Dunnes Stores Organic Fruit Seedless Green Grapes
    Organic

    Open Product Description
    €2.99
    €5.98/kg
  • Dunnes Stores Hand Cut Berry Orchard Mix 300g
    Buy 2 for €5.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €5.50
    €2.99
    €9.97/kg
    Offer Valid: 30th Jun - 31st Dec
  • Dunnes Stores Sweet Cantaloupe Melon

    Open Product Description
    €2.29
  • Organic
    Giga 4 Apples
    Organic

    Open Product Description
    €3.00
    €0.75 each
  • Dunnes Stores Irish Gala Apples

    Open Product Description
    €2.25
    €0.38 each
  • Dunnes Stores Hand Cut Fresh Fruit Pineapple 300g
    Buy 2 for €5.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €5.50
    €2.99
    €9.97/kg
    Offer Valid: 30th Jun - 31st Dec
  • Organic
    Dunnes Stores Organic 4 Pink Lady Apples
    Organic

    Open Product Description
    €3.00
    €0.75 each
  • Dunnes Stores Fruit Medley Bowl 380g

    Open Product Description
    €5.00
    €13.16/kg
  • Gluten Free
    Freshzilla 100% Hass Avocado Smashed 227g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €2.69
    €11.85/kg
  • Keelings Mixed Berry Pk

    Open Product Description
    €4.00
    €20.00/kg