Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Dunnes Stores Fresh Fruit Watermelon Slices 300g

    Open Product Description
    €2.49
    €8.30/kg
  • Dunnes Stores Hand Cut Fresh Fruit Pineapple Rings 400g
    Buy 2 for €5.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €5.50
    €2.99
    €7.48/kg
    Offer Valid: 30th Jun - 31st Dec
  • Dunnes Stores Simply Better Handpicked Raspberries 225g

    Open Product Description
    €5.50
    €24.44/kg
  • Dunnes Stores Mini Watermelon

    Open Product Description
    €2.99
  • Dunnes Stores Handpicked Royal Gala Apples 8pk

    Open Product Description
    €2.49
    €0.31 each
  • Dunnes Stores Handpicked Granny Smith Apples 8pk

    Open Product Description
    €2.49
    €0.31 each
  • Dunnes Stores Sweet Honeydew Melon

    Open Product Description
    €2.49
  • Bollo Mandarins Tang Gold 1Kg

    Open Product Description
    €3.99
    €3.99/kg
  • Dunnes Stores Pomegranate Seeds 100g
    Buy 2 for €5.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €5.50
    €2.99
    €29.90/kg
    Offer Valid: 30th Jun - 31st Dec
  • Organic
    Dunnes Stores 2 Organic Avocados
    Organic

    Open Product Description
    €2.99
    €1.50 each
  • Organic
    Dunnes Stores 6 Organic Apples
    Organic

    Open Product Description
    €2.99
    €0.50 each
  • Cosmic Crisp 4 Apples

    Open Product Description
    €3.00
    €0.75 each
  • Keelings Fresh & Juicy Blackberries
    Buy 2 for €5.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €5.50
    €3.00
    €24.00/kg
    Offer Valid: 21st Jul - 10th Nov
  • Dunnes Stores Sweet Large Honeydew Melon

    Open Product Description
    €3.99
  • Dunnes Stores Golden Delicious Apples 1's

    Open Product Description
    €0.49
  • Dunnes Stores Jazz Apples 4pk

    Open Product Description
    €3.00
    €0.75 each
  • Donnelly Fresh Sweet Easy Peelers 1kg

    Open Product Description
    €2.65
    €2.65/kg
  • Dunnes Stores Seedless Green Grapes 500g

    Open Product Description
    €2.79
    €5.58/kg
  • Simply Better Handpicked Cotton Candy Grapes 400g

    Open Product Description
    €3.49
    €8.73/kg
  • Organic
    Dunnes Stores Organic Raspberries
    Organic

    Open Product Description
    €3.49
    €27.92/kg
  • Organic
    Dunnes Stores Organic 4 Red Apples
    Organic

    Open Product Description
    €3.00
    €0.75 each
  • Dunnes Stores Simply Better Handpicked Red Grapes 400g

    Open Product Description
    €3.49
    €8.73/kg
  • Dunnes Stores Hand Cut Melon Free Fruit 300g
    Buy 2 for €5.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €5.50
    €2.99
    €9.97/kg
    Offer Valid: 30th Jun - 31st Dec
  • Dunnes Stores Handpicked Golden Delicious Apples 8pk

    Open Product Description
    €2.39
    €0.30 each
  • Dunnes Stores Snack Red Apples 5pk

    Open Product Description
    €1.29
    €0.26 each
  • Fyffes 3 Plantains

    Open Product Description
    €2.45
    €0.82 each
  • Dunnes Stores Handpicked Seedless Grapes 150g

    Open Product Description
    €1.49
    €9.93/kg
  • Dunnes Stores Snack Green Apples 5pk

    Open Product Description
    €1.29
    €0.26 each
  • Dunnes Stores Hand Cut Melon Balls 380g

    Open Product Description
    €4.00
    €10.53/kg
  • Simplyfruit Watermelon Fans 750g

    Open Product Description
    €3.99
    €5.32/kg