Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegan
    Meridian Smooth Peanut Butter 1kg
    Vegan

    Open Product Description
    €10.99
    €10.99/kg
  • Vegan
    Meridian Crunchy Peanut Butter 1kg
    Vegan

    Open Product Description
    €10.99
    €10.99/kg
  • FULFIL Chocolate Salted Caramel Flavour Vitamin & Protein Bar 3 x 40g
    ONLY €5.50

    Open Product Description
    ONLY €5.50
    €5.50
    €45.83/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • FULFIL Vitamin & Protein Bar Chocolate Peanut & Caramel Flavour 3 x 40g
    ONLY €5.50

    Open Product Description
    ONLY €5.50
    €5.50
    €45.83/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Fulfil Chocolate Salted Caramel Flavour Vitamin & Protein Bar 55g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €58.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey Protein Vanilla Ice Cream 780g

    Open Product Description
    €45.00
    €57.69/kg
  • Fulfil Protein & Vitamin Bar Sticky Toffee Pudding Flavour 40g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.50
    €0.06/g
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Fulfil Chocolate Orange Burst Flavour Protein & Vitamin Bar 40g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.50
    €0.06/g
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Fulfil Chocolate Brownie Flavour Vitamin & Protein Bar 55g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €58.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Optimum Nutrition Gold Standard Double Rich Chocolate 100% Whey Protein 775g

    Open Product Description
    €45.00
    €58.06/kg
  • Optimum Nutrition Gold Standard Whey Protein Powder, Vanilla Ice Cream Flavour, 15 servings, 450g

    Open Product Description
    €29.00
    €64.44/kg
  • Fulfil Chocolate Peanut & Caramel Flavour Vitamin & Protein Bar 55g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €58.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Fulfil Dark Chocolate Salted Caramel Flavour Vitamin & Protein Bar 55g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €58.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • FULFIL White Chocolate & Cookie Dough Flavour Vitamin & Protein Bar 55g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €58.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Dunnes Stores Wholefoods Milled Flaxseed 200g
    Vegan

    Open Product Description
    €2.29
    €11.45/kg
  • Gluten Free
    Kind Protein Crunchy Peanut Butter 3 x 42g (126g)
    HALF PRICE
    Gluten Free

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €2.44
    €19.37/kg
    was €4.89
    Offer Valid: 15th Sep - 19th Oct
  • Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey Double Rich Chocolate 465g

    Open Product Description
    €29.00
    €64.44/kg
  • FULFIL Chocolate Hazelnut Whip Flavour Vitamin & Protein Bar 55g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €58.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • FULFIL Milk Chocolate & Mint Flavour Vitamin & Protein Bar 55g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €58.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Fulfil White Chocolate Peanut & Caramel Flavour Vitamin & Protein Bar 55g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €58.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    nakd. Berry Delight Raw Fruit & Nut Bars 4x35g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €4.40
    €31.43/kg
  • Vegan
    TREK Biscoff Protein Flapjack 3 x 50g
    Vegan

    Open Product Description
    €4.59
    €30.60/kg
  • Grenade Protein Bars Oreo Milk 60g

    Open Product Description
    €3.00
    €50.00/kg
  • FULFIL Chocolate Peanut Butter Flavour Vitamin & Protein Bar 55g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €58.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Wholefoods Toasted Flaxseed Crunch with Pumpkin Seeds, Sunflower Seeds & Honey 200g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.39
    €11.95/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    nakd. Cocoa Delight Raw Fruit & Nut Bars 4 x 35g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €4.40
    €31.43/kg
  • Vegetarian
    Skinny Whip Double Choc Bars 5 x 20g
    SAVE €0.70
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.70
    €1.29
    €12.90/kg
    was €1.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Grenade Protein Bar Oreo White 60g

    Open Product Description
    €3.00
    €50.00/kg
  • Gluten Free
    KIND Peanut Butter Dark Chocolate Snack Bars Multipack 3 x 30g
    HALF PRICE
    Gluten Free

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €2.34
    €26.00/kg
    was €4.69
    Offer Valid: 15th Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Chia Bia Whole Chia Seed 400g
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €8.99
    €22.48/kg