"apples"

259 Results

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegan
    New Nordic Apple Cider Mega Strength 30 Tablets 45.5g
    Vegan

    Open Product Description
    €26.95
    €0.90 each
  • Vegan
    Clearspring Apple & Blueberry Organic Fruit Purée 2 x 100g
    Vegan

    Open Product Description
    €2.65
    €13.25/l
  • Ecover 57 Washes Apple Blossom & Almond Fabric Conditioner 1.43L
    SAVE €1.99

    Open Product Description
    SAVE €1.99
    €7.96
    €5.31/l
    was €9.95
    Offer Valid: 1st Sep - 6th Oct
  • Vegetarian
    Baby
    Heinz Pear & Apple Custard Pots 6+ Months 4 x 100g Baby Food
    Vegetarian
    Baby

    Open Product Description
    €3.70
    €9.25/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade Apple & Fig Chutney 210g
    ONLY €1.99

    Open Product Description
    ONLY €1.99
    €1.99
    €9.48/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Baby
    Heinz By Nature Apple & Yoghurt Baby Food Jar 6+ Months 120g
    Buy 4 for €4
    Vegetarian
    Baby

    Open Product Description
    Buy 4 for €4
    €1.40
    €11.67/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade Apple & Pear Chutney 210g
    ONLY €1.99

    Open Product Description
    ONLY €1.99
    €1.99
    €9.48/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Baby
    Heinz Apple, Pear & Banana Fruit Puree Pouch Baby Food 6+ Months 100g
    Buy 4 for €4.50
    Vegetarian
    Baby

    Open Product Description
    Buy 4 for €4.50
    €1.60
    €16.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • New Nordic Apple Cider High Strength 720mg 60 Tablets 60.4g

    Open Product Description
    €23.95
    €0.40 each
  • New Nordic Apple Cider Mega Strength 1000mg 90 Tablets 135.0g

    Open Product Description
    €52.95
    €0.59 each
  • Vegetarian
    Baby
    Heinz Strawberry, Banana, Raspberry & Apple Baby Food Fruit Puree Pouch 6+ Months 100g
    Buy 4 for €4.50
    Vegetarian
    Baby

    Open Product Description
    Buy 4 for €4.50
    €1.60
    €16.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Baby
    Heinz Peach, Mango, Banana & Apple Baby Food Fruit Puree Pouch 6+ Months 100g
    Buy 4 for €4.50
    Vegetarian
    Baby

    Open Product Description
    Buy 4 for €4.50
    €1.60
    €16.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Ecover Concentrated Colour Laundry Liquid, Apple Blossom & Freesia 40 Wash 1.43L

    Open Product Description
    €17.99
    €12.58/l
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Sweet Caramelised Apple Toffee Sponge Puddings 2 x 120g (240g)
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.39
    €14.13/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Rich & Creamy Apple, Raisin & Cinnamon Yogurt 500g (4x125g)
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.99
    €3.98/kg
  • Organic
    Pukka Organic Night Time Herbal Tea With Chamomile, Apple and Cinnamon 20 Sleep Tea Bags 36g
    SAVE €0.90
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.90
    €3.75
    €0.19 each
    was €4.65
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade All Butter Bramley Apple Puddings 260g (2 x 130g)
    Meal Deal €16

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €4.99
    €19.19/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Irish Made Bramley Apple & Sultana All Butter Hot Cross Buns 360g
    ONLY €3.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €3.50
    €3.50
    €9.72/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Spatone Iron-Rich Water with Apple Concentrate and Vitamin C 28 x 25ml Sachets (700ml)
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €19.75
    €0.71 each