Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Dunnes Stores All Butter Croissant
    Buy 4 for €4.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €4.50
    €1.40
    Offer Valid: 7th Aug - 31st Dec
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Chocolate & Hazelnut Croissant
    Buy 4 for €4.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €4.50
    €1.50
    Offer Valid: 7th Aug - 31st Dec
  • Clonakilty 16 Irish Pork Sausages 454g

    Open Product Description
    €3.90
    €8.59/kg
  • Clonakilty 8 Irish Pork Sausages 227g
    SAVE €0.30

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €2.00
    €8.81/kg
    was €2.30
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Denny White Pudding 199g

    Open Product Description
    €1.75
    €8.79/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Pain au Chocolat
    Buy 4 for €4.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €4.50
    €1.50
    Offer Valid: 7th Aug - 31st Dec
  • Finnebrogue Naked 6 Unsmoked Back Bacon Rashers 200g
    SAVE €0.78

    Open Product Description
    SAVE €0.78
    €3.11
    €15.55/kg
    was €3.89
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Pain aux Raisins
    Buy 4 for €4.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €4.50
    €1.40
    Offer Valid: 7th Aug - 31st Dec
  • Henry Denny & Sons 8 Original Pork Sausages 227g

    Open Product Description
    €1.99
    €8.77/kg
  • Dunnes Stores Bakery 4 Round Apple Lattice

    Open Product Description
    €2.95
    €0.74 each
  • Kearns 8 Irish Pork Sausages 227g
    Buy 3 for €5

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €2.10
    €9.25/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Ballyfree 6 Super Tasty Turkey Sausages 240g
    Buy 3 for €10

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €3.75
    €15.63/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Almond Croissant 81g
    Buy 4 for €4.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €4.50
    €1.40
    Offer Valid: 7th Aug - 31st Dec
  • Dunnes Stores Smoked Irish Bacon Lardons 150g

    Open Product Description
    €1.19
    €7.93/kg
  • Kearns 16 Irish Pork Sausages 454g

    Open Product Description
    €3.89
    €8.57/kg
  • Clonakilty Blackpudding 280g

    Open Product Description
    €2.90
    €10.36/kg
  • Henry Denny & Sons 8 Skinless Pork Sausages 227g

    Open Product Description
    €2.39
    €10.53/kg
  • Henry Denny & Sons 6 Traditional Bacon Rashers 180g
    SAVE €0.60

    Open Product Description
    SAVE €0.60
    €2.39
    €13.28/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Henry Denny & Sons 16 Original Pork Sausages 454g
    SAVE €0.78

    Open Product Description
    SAVE €0.78
    €3.11
    €6.85/kg
    was €3.89
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Henry Denny & Sons 16 Skinless Pork Sausages 454g

    Open Product Description
    €3.99
    €8.79/kg
  • Henry Denny & Sons 6 Traditional Bacon Rashers 200g

    Open Product Description
    €3.50
    €17.50/kg
  • Galtee 10 Traditional Rashers 300g

    Open Product Description
    €3.50
    €11.67/kg
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better French Made All Butter Croissants 4 x 70g (280g)
    Buy 2 for €7
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €7
    €3.99
    €14.25/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Henry Denny & Sons 6 Traditional Thick Cut Bacon Rashers 240g
    Buy 3 for €10

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €4.50
    €18.75/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Ballyfree 6 Smoked Turkey Rashers 150g
    Buy 3 for €10

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €3.75
    €25.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Finnebrogue Naked 6 Smoked Back Bacon Rashers 200g
    SAVE €0.78

    Open Product Description
    SAVE €0.78
    €3.11
    €15.55/kg
    was €3.89
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Oakpark 6 Naturally Smoked Turkey Breast Rashers 150g

    Open Product Description
    €3.49
    €23.27/kg
  • Dunnes Stores Unsmoked Irish Bacon Lardons 150g

    Open Product Description
    €1.19
    €7.93/kg
  • Ballyfree 6 Original Turkey Rashers 150g
    Buy 3 for €10

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €3.75
    €25.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Midi Fruit Scones 4 Pack

    Open Product Description
    €2.75
    €0.69 each