"apples"

259 Results

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Baby
    Cow & Gate Apple Peach & Strawberry Baby Food Fruit Pot , 6+ Months, 4x100g
    SAVE €0.49
    Baby

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.70
    €6.75/kg
    was €3.19
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Organic
    Dunnes Stores Simply Better Organic Irish Apple Cider Vinegar 500ml
    Organic

    Open Product Description
    €6.99
    €13.98/l
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Simply Better Handmade Apple & Blackberry Crumble 400g
    SAVE €1
    Gluten Free

    Open Product Description
    SAVE €1
    €5.99
    €14.98/kg
    was €6.99
    Offer Valid: 25th Sep - 20th Oct
  • Head & Shoulders Apple Fresh Anti-Dandruff Shampoo 250ml.Works against Oil and Itch

    Open Product Description
    €4.00
    €16.00/l
  • Gluten Free
    Organic
    Bragg Organic Raw ~ Unfiltered Apple Cider Vinegar 946ml
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    €12.95
    €13.69/l
  • Vegetarian
    Baby
    Bunalun Organic Kids Apple Soft Biscotti 7+ Months 6 x 20g (120g)
    SAVE €0.90
    Vegetarian
    Baby

    Open Product Description
    SAVE €0.90
    €2.69
    €22.42/kg
    was €3.59
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Baby
    Heinz Apple & Blueberries Baby Food Fruit Pouch 6+ Months 100g
    Buy 4 for €4.50
    Vegetarian
    Baby

    Open Product Description
    Buy 4 for €4.50
    €1.60
    €16.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Deliciously Ella Apple & Raspberry Instant Bircher Muesli 380g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €5.49
    €14.45/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    Organix Apple Rice Cake Organic Toddler Snacks Multipack 4x18g 12 months+
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €4.50
    €62.50/kg
  • Organic
    Vegan
    Raw Turmeric & Ginger Organic Apple Cider Vinegar 500ml
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €4.99
    €9.98/l
  • Organic
    True Natural Goodness Organic Apple Infused Cranberries 250g
    Organic

    Open Product Description
    €7.99
    €31.96/kg
  • Vegan
    Phizz Daily 3-in-1 Apple & Blackcurrant Hydration, Electrolytes & Vitamins Effervescent Tablets - 20 Tablets
    Buy 3 get Cheapest Free
    Vegan

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €9.50
    €0.48 each
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Baby
    Cow & Gate Fruit Pouch Banana Apple Strawberry & Kiwi Baby Food Snack, 6+ Months, 100g
    SAVE 25%
    Vegetarian
    Baby

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €1.20
    €12.00/kg
    was €1.60
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Baby
    Cow & Gate Fruit Pouch Apple Pear Banana & Apricot Baby Food Snack, 6+ Months, 100g
    SAVE 25%
    Vegetarian
    Baby

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €1.20
    €12.00/kg
    was €1.60
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Organic
    Vegan
    Vegetarian
    Organix Apple & Date Fruit Bars Toddler Snacks Multipack 6x17g 12 months+
    Organic
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.00
    €49.02/kg
  • Organic
    Baby
    Dunnes Stores Apple, Apricot & Strawberry Puree 6+ Months 4 x 100g (400g)
    Organic
    Baby

    Open Product Description
    €1.99
    €4.98/kg
  • Organic
    Vegan
    Vegetarian
    Organix Raspberry & Apple Soft Oaty Bars Toddler Snacks Multipack 138g (6x23g) 12 months+
    Buy 2 for €7.50
    Organic
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €7.50
    €4.50
    €32.61/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Organic
    Baby
    Little Freddie Organic Pink Lady Apple Yoghurt Stage 1 +6m Smooth 100g
    Buy 3 get Cheapest Free
    Gluten Free
    Organic
    Baby

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €1.79
    €17.90/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Baby
    Heinz Apple Biscotti Baby Food Snacks 7+ Months 60g
    Buy 2 for €2
    Vegetarian
    Baby

    Open Product Description
    Buy 2 for €2
    €1.25
    €20.83/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Cif Infinite Clean Apple & Jasmine Anti-Bac Cleaner Spray 280 ml
    SAVE €1.50

    Open Product Description
    SAVE €1.50
    €4.00
    €14.29/l
    was €5.50
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Organic
    Vegan
    Vegetarian
    Organix Apple & Orange Soft Oaty Bars Toddler Snacks Multipack 138g (6x23g) 12 months+
    Buy 2 for €7.50
    Organic
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €7.50
    €4.50
    €32.61/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Organic
    Baby
    Ella's Kitchen Apple + Cinnamon Crumble 7+ Months  4 x 80g (320g)
    Buy 2 for €4
    Organic
    Baby

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.75
    €8.59/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Go Ahead Apple Crispy Fruit Slices Snack Bars Multipack 4 x 43.6g, 174.4g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.99
    €17.14/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Deliciously Ella Apple & Raisin Oat Bars 3 x 50g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €4.29
    €28.60/kg
  • Vegetarian
    Baby
    Heinz Apple & Mango Baby Food Fruit Puree Pouch 6+ Months 100g
    Buy 4 for €4.50
    Vegetarian
    Baby

    Open Product Description
    Buy 4 for €4.50
    €1.60
    €16.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Baby
    Heinz Apple & Strawberry Baby Food Fruit Puree Pouch 6+ Months 100g
    Buy 4 for €4.50
    Vegetarian
    Baby

    Open Product Description
    Buy 4 for €4.50
    €1.60
    €16.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Feighery's Farm Irish Homegrown Beetroot Juice with Irish Apples 500ml

    Open Product Description
    €7.99
    €15.98/l
  • Comfort Perfume Creations Fabric Conditioner Apple Blossom 48 washes (1.44 L)
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €4.00
    €2.78/l
    was €4.50
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Organic
    Vegan
    Clearspring Organic Fruit Purée Apple & Apricot 2 x 100g
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €2.65
    €13.25/kg
  • Vegan
    New Nordic Apple Cider Mega Strength 30 Tablets 45.5g
    Vegan

    Open Product Description
    €26.95
    €0.90 each