"apples"

259 Results

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegan
    Twinings 20 Superblends Sleep Spiced Apple & Vanilla with Camomile & Passionflowers 30g
    Vegan

    Open Product Description
    €5.39
    €0.27 each
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    Organix Apple Rice Cake Organic Toddler Snacks 40g 12 months+
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €2.20
    €0.06/g
  • Vegetarian
    Baby
    Cow & Gate Fruit Pouch Apple & Banana Baby Food Snack, 6+ Months, 100g
    SAVE 25%
    Vegetarian
    Baby

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €1.20
    €12.00/kg
    was €1.60
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Organic
    Ella's Kitchen Blueberries Apples + Bananas with Vanilla 6+ Months 120g
    Buy 2 for €2.50
    Organic

    Open Product Description
    Buy 2 for €2.50
    €1.65
    €13.75/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Head & Shoulders Apple Fresh 2in1 Anti-Dandruff Shampoo and Conditioner330ml
    Buy 2 for €11

    Open Product Description
    Buy 2 for €11
    €6.40
    €19.39/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Organic
    Baby
    Ella's Kitchen Cheese + Apple Melty Sticks from 7 Months 16g
    Buy 2 for €2.30
    Organic
    Baby

    Open Product Description
    Buy 2 for €2.30
    €1.45
    €0.09/g
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade Bramley Apple Sauce 225g

    Open Product Description
    €2.75
    €12.22/kg
  • Deposit Fee
    Dunnes Stores Apple & Raspberry Flavoured Sparkling Irish Spring Water Drink 1L
    Deposit Fee

    Open Product Description
    €0.85
    €0.85/l
    + €0.25 Deposit
  • Deposit Fee
    Vegan
    innocent Berry Energise, Strawberry, Cherry, Apple & Guarana Super Smoothie with Vitamins 750ml
    SAVE €1.49
    Deposit Fee
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €1.49
    €3.50
    €4.67/l
    was €4.99
    + €0.25 Deposit
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Sparkling Tipperary Apple Juice 250ml

    Open Product Description
    €1.99
    €7.96/l
  • Organic
    Baby
    Ella's Kitchen Banana Baby Brekkie with Apple 6+ Months 100g
    Buy 2 for €2.50
    Organic
    Baby

    Open Product Description
    Buy 2 for €2.50
    €1.80
    €18.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Deposit Fee
    Living Things Rhubarb & Apple Prebiotic Soda 330ml
    Deposit Fee

    Open Product Description
    €2.80
    €8.48/l
    + €0.15 Deposit
  • Vegan
    innocent kids juicy water apples & mangoes 3x200ml
    Vegan

    Open Product Description
    €3.50
    €5.83/l
  • Vegan
    innocent kids juicy water apples & strawberries 3x200ml
    Vegan

    Open Product Description
    €3.50
    €5.83/l
  • Deposit Fee
    Vegan
    innocent Green Energise, Kiwi, Cucumber, Apple & Matcha Super Smoothie with Vitamins 750ml
    SAVE €1.49
    Deposit Fee
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €1.49
    €3.50
    €4.67/l
    was €4.99
    + €0.25 Deposit
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Deliciously Ella Apple & Cinnamon Breakfast Granola, 400g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €5.49
    €13.73/kg
  • The Apple Farm of Tipperary Irish Cider Vinegar 750ml

    Open Product Description
    €6.70
    €8.93/l
  • Jack Daniel's Tennessee Apple Whiskey 70 cL
    ONLY €30

    Open Product Description
    ONLY €30
    €30.00
    €30.00/70cl
    Offer Valid: 27th Aug - 13th Oct
    Age restricted item
  • Deposit Fee
    Dunnes Stores Apple & Raspberry Flavoured Still Irish Spring Water Drink 1L
    Deposit Fee

    Open Product Description
    €0.85
    €0.85/l
    + €0.25 Deposit
  • Deposit Fee
    Organic
    Dunnes Stores Simply Better Organic Rose & Apple Kombucha 330ml
    Deposit Fee
    Organic

    Open Product Description
    €3.49
    €10.58/l
    + €0.15 Deposit
  • Organic
    Vegan
    Biona Organic Raw Apple Cider Vinegar 750ml
    SAVE €1.50
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €1.50
    €3.49
    €4.65/l
    was €4.99
    Offer Valid: 1st Sep - 6th Oct
  • Organic
    Ella's Kitchen Apple Sweet Potatoes Pumpkin + Blueberries 6+ Months 120g
    Buy 2 for €2.50
    Organic

    Open Product Description
    Buy 2 for €2.50
    €1.65
    €13.75/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Organic
    Baby
    Dunnes Stores Apple & Pear Puree 6+ Months 4 x 100g (400g)
    Organic
    Baby

    Open Product Description
    €1.99
    €4.98/kg
  • Organic
    Vegetarian
    Baby
    Bunalun Organic Kids Apple Organic Mini Rice Cakes 7+ Months 40g
    SAVE €0.45
    Organic
    Vegetarian
    Baby

    Open Product Description
    SAVE €0.45
    €1.34
    €0.03/g
    was €1.79
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Activia Fibre Apple Cereals Gut Health Fruit Breakfast Yoghurt Multipack 4x115g
    Buy 2 for €6
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.79
    €8.24/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Rich & Creamy Blackberry & Apple Yogurt 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.69
    €3.38/kg
  • Deposit Fee
    Gluten Free
    Vegan
    Orchard Thieves Wild Medium Dry Apple Cider 4 x 500ml
    Deposit Fee
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €9.50
    €4.75/l
    + €0.60 Deposit
    Age restricted item
  • Baby
    Little Freddie Organic Apples, Bananas & Oats Smooth Stage 1 +6m 100g
    Buy 3 get Cheapest Free
    Baby

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €1.79
    €17.90/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • New Product
    Vegetarian
    Nature Valley Crunchy + Fibre Apple & Cinnamon Flavour 5 x 42 g
    Buy 2 for €4
    New Product
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €3.49
    €16.62/kg
    Offer Valid: 28th Sep - 19th Oct
  • Baby
    Cow & Gate Apple Strawberry & Banana Baby Food Fruit Pot , 6+ Months, 4x100g
    SAVE €0.49
    Baby

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.70
    €6.75/kg
    was €3.19
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct