"apples"

259 Results

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Deposit Fee
    Volvic Touch of Fruit Apple & Blackcurrant Sugar Free Still Flavoured Water 1.5L
    Deposit Fee

    Open Product Description
    €2.45
    €1.63/l
    + €0.25 Deposit
  • Organic
    Vegan
    Vegetarian
    Organix Strawberry & Apple Oaty Bars Kids Snacks Multipack 6x23g
    Buy 2 for €7.50
    Organic
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €7.50
    €4.50
    €32.61/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Organic
    Biona Organic Apple Purée 700g
    SAVE €1.45
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €1.45
    €3.40
    €4.86/kg
    was €4.85
    Offer Valid: 1st Sep - 6th Oct
  • Deposit Fee
    Gluten Free
    Vegan
    Orchard Thieves Original Apple Cider 8 x 500ml
    ONLY €16
    Deposit Fee
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    ONLY €16
    €16.00
    €4.00/l
    + €1.20 Deposit
    Offer Valid: 22nd Sep - 13th Oct
    Age restricted item
  • Organic
    Baby
    Ella's Kitchen Apples Carrots + Parsnips 6+ Months 120g
    Buy 2 for €2.50
    Organic
    Baby

    Open Product Description
    Buy 2 for €2.50
    €1.65
    €13.75/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Deposit Fee
    Gluten Free
    Vegan
    Orchard Thieves Original Apple Cider 4 x 500ml
    Deposit Fee
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €9.50
    €4.75/l
    + €0.60 Deposit
    Age restricted item
  • Organic
    Vegetarian
    Baby
    Dunnes Stores Apple Rice Cakes 7+ Months 40g
    Organic
    Vegetarian
    Baby

    Open Product Description
    €0.79
    €0.02/g
  • Deposit Fee
    Vegan
    Innocent Cherry, Beetroot, Apple & Spinach Fruit + Veg Smoothie 750ml
    SAVE €0.30
    Deposit Fee
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €3.99
    €5.32/l
    was €4.29
    + €0.25 Deposit
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Deposit Fee
    Vegan
    innocent Plus Green Alert, Apple & Pear Juice with Vitamins 750ml
    Deposit Fee
    Vegan

    Open Product Description
    €3.99
    €5.32/l
    + €0.25 Deposit
  • Deposit Fee
    Vegan
    Innocent Cucumber, Lemon, Apple & Spinach Fruit + Veg Smoothie 750ml
    SAVE €0.30
    Deposit Fee
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €3.99
    €5.32/l
    was €4.29
    + €0.25 Deposit
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Acti-Snack Salt & Apple Cider Vinegar Keto Trail Mix 40g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €1.65
    €0.04/g
  • Organic
    Ella's Kitchen Strawberries Rhubarb + Apples 6+ Months 120g
    Buy 2 for €2.50
    Organic

    Open Product Description
    Buy 2 for €2.50
    €1.65
    €13.75/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • The Juice Press Irish Pressed Apple Juice 4 x 180ml
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €2.65
    €3.68/l
    was €3.15
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Baby
    Milupa Buckwheat with Apple & Pear Multigrain Porridge 6+ Months 210g
    Vegetarian
    Baby

    Open Product Description
    €4.25
    €20.24/kg
  • Deposit Fee
    Gluten Free
    Vegan
    Orchard Thieves Light Apple Cider 8 x 500ml
    ONLY €16
    Deposit Fee
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    ONLY €16
    €16.00
    €4.00/l
    + €1.20 Deposit
    Offer Valid: 22nd Sep - 13th Oct
    Age restricted item
  • Frozen
    Slimming World 2 Rhubarb, Strawberry & Apple Crumbles 230g
    Frozen

    Open Product Description
    €5.00
    €21.74/kg
  • Organic
    Ella's Kitchen Apple + Berry Overnight Oats 7+ Months 100g
    Buy 2 for €2.50
    Organic

    Open Product Description
    Buy 2 for €2.50
    €1.65
    €16.50/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Happy Monkey Apple & Blackcurrant Smoothies 4 x 180ml

    Open Product Description
    €3.25
    €4.51/l
  • Organic
    Ella's Kitchen Apple + Raspberries Overnight Oats 7+ Months 100g
    Buy 2 for €2.50
    Organic

    Open Product Description
    Buy 2 for €2.50
    €1.65
    €16.50/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Organic
    Ella's Kitchen Pear + Apple Baby Rice 6+ Months 120g
    Buy 2 for €2.50
    Organic

    Open Product Description
    Buy 2 for €2.50
    €1.65
    €13.75/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Frozen
    Slimming World 2 Apple, Blackberry & Cinnamon Crumbles 230g
    Frozen

    Open Product Description
    €5.00
    €21.74/kg
  • Deposit Fee
    Vegetarian
    Dunnes Stores Apple & Blackcurrant Double Concentrate Squash 1.5L
    Deposit Fee
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.49
    €0.99/l
    + €0.25 Deposit
  • Deposit Fee
    Vegan
    Vegetarian
    Outc!der Apple Cider 10 x 440ml
    SAVE €1
    Deposit Fee
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €15.00
    €3.41/l
    was €16.00
    + €1.50 Deposit
    Offer Valid: 25th Aug - 13th Oct
    Age restricted item
  • Dunnes Stores Simply Better Sparkling Tipperary Apple Juice 750ml

    Open Product Description
    €4.49
    €5.99/l
  • Flahavan's Microwave Quick Oats Apple, Raisin & Cinnamon 10 x 40g (400g)

    Open Product Description
    €3.89
    €9.73/kg
  • Vegetarian
    Baby
    Kiddylicious Apple Fruity Bakes 12+ Months 6 x 22g
    SAVE €0.99
    Vegetarian
    Baby

    Open Product Description
    SAVE €0.99
    €3.00
    €22.73/kg
    was €3.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Somersby Apple Classic Refreshing Cider 4 x 33cl

    Open Product Description
    €10.00
    €5.05/l
    Age restricted item
  • Deposit Fee
    Vegan
    Vegetarian
    Robinsons Fruit Shoot Apple & Blackcurrant Bottle 8 x 200ml
    SAVE €1.10
    Deposit Fee
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.10
    €4.00
    €2.50/l
    was €5.10
    + €1.20 Deposit
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Organic
    Baby
    Ella's Kitchen Strawberry + Apple Melty Sticks from 7 Months 16g
    Buy 2 for €2.30
    Organic
    Baby

    Open Product Description
    Buy 2 for €2.30
    €1.45
    €0.09/g
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Organic
    Dunnes Stores Simply Better Organic Irish Apple Syrup 200ml
    Organic

    Open Product Description
    €8.79
    €43.95/l