"apples"

259 Results

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegan
    innocent Kids Apples & Blackcurrants Smoothies 4x150ml
    HALF PRICE
    Vegan

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €2.24
    €3.73/l
    was €4.49
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Deposit Fee
    Vegan
    Vegetarian
    Robinsons Apple & Blackcurrant Bottle 1 Litre
    SAVE €0.10
    Deposit Fee
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.10
    €3.00
    €3.00/l
    was €3.10
    + €0.25 Deposit
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Kellogg's Fruit Winders Doubles Strawberry & Apple Snack Rolls 5x17g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.00
    €35.29/kg
  • Vegetarian
    Muller Corner Originals Apple Crumble Yogurts
    SAVE €1.09
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.09
    €2.50
    €5.04/kg
    was €3.59
    Offer Valid: 28th Sep - 20th Oct
  • Deposit Fee
    Vegan
    innocent Mangoes, Apples & Passion Fruits Smoothie 750ml
    Deposit Fee
    Vegan

    Open Product Description
    €4.29
    €5.72/l
    + €0.25 Deposit
  • Vegetarian
    Chewits Xtreme Extreme Sour Apple Chews 34g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.20
    €0.04/g
  • Vegan
    bottlegreen Crisp Apple Sparkling Pressé 750ml
    Vegan

    Open Product Description
    €3.40
    €4.53/l
  • Flahavan's Apple & Raspberry Overnight Oats 450g

    Open Product Description
    €4.50
    €10.00/kg
  • Mickey Finn Irish Apple 500ml
    ONLY €10

    Open Product Description
    ONLY €10
    €10.00
    €20.00/l
    Offer Valid: 25th Aug - 13th Oct
    Age restricted item
  • Stafford's Dairy Cream Apple Pastries 240g

    Open Product Description
    €5.49
    €2.75 each
  • Deposit Fee
    Vegan
    Vegetarian
    Robinsons Apple & Blackcurrant Bottle 1 Litre
    Buy 2 for €5
    Deposit Fee
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.05
    €3.05/l
    + €0.25 Deposit
    Offer Valid: 29th Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Extra Apple Sugar Free Chewing Gum x10 Pieces
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.10
    €0.08/g
  • Organic
    Baby
    Ella's Kitchen Apples 6+ Months 70g
    Buy 2 for €2
    Organic
    Baby

    Open Product Description
    Buy 2 for €2
    €1.25
    €17.86/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Kellogg's Nutri-Grain Apple Snack Bars 6x37g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.39
    €19.77/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores 2 Bramley Apple Danish Pastries 170g
    Buy 2 for €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €1.69
    €9.94/kg
    Offer Valid: 24th Sep - 31st Dec
  • Frozen
    Vegetarian
    Iceland 2 Apple Strudels 600g
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.85
    €4.75/kg
  • Sqeez Pure Apple Juice 3 x 200ml
    SAVE €0.99

    Open Product Description
    SAVE €0.99
    €2.00
    €3.33/l
    was €2.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    True Dates Sour Apple Flavoured Dates 100g
    SAVE €0.49
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.00
    €20.00/kg
    was €2.49
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Simplyfruit Pink Lady Apple Slices 350g
    Buy 2 for €5.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €5.50
    €2.99
    €8.54/kg
    Offer Valid: 30th Jun - 31st Dec
  • Dunnes Stores Fresh Fruit Apple & Grapes 100g

    Open Product Description
    €1.00
    €10.00/kg
  • Deposit Fee
    Vegan
    Vegetarian
    Robinsons Fruit Shoot Apple & Blackcurrant Bottle 4 x 200ml
    Deposit Fee
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.05
    €5.06/l
    + €0.60 Deposit
  • Gluten Free
    Vegan
    Baby
    BEAR Fruit Yoyos Awesome Apple Multipack 5x20g
    SAVE €0.99
    Gluten Free
    Vegan
    Baby

    Open Product Description
    SAVE €0.99
    €3.00
    €30.00/kg
    was €3.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Deposit Fee
    Vegan
    New Product
    Blynk+ Focus Apple Chamomile Sparkling Drink 250ml
    Deposit Fee
    Vegan
    New Product

    Open Product Description
    €3.00
    €12.00/l
    + €0.15 Deposit
  • Betty Crocker Apple Crumble Cake Kit 388g
    SAVE €1

    Open Product Description
    SAVE €1
    €3.50
    €9.02/kg
    was €4.50
    Offer Valid: 25th Sep - 19th Oct
  • Deposit Fee
    Fanta Crimson Cherry Apple Cherry Taste 1.75L
    Buy 2 for €4.50
    Deposit Fee

    Open Product Description
    Buy 2 for €4.50
    €3.25
    €1.86/l
    + €0.25 Deposit
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Beetroot & Apple Slaw 250g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.10
    €8.40/kg
  • Alberto Balsam Juicy Green Apple Shampoo 300ml
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.25
    €7.50/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Muller Rice Vanilla Custard & Apple Low Fat Desserts
    SAVE €0.69
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.69
    €3.00
    €4.41/kg
    was €3.69
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Organic
    Baby
    Ella's Kitchen Strawberries + Apples 6+ Months 120g
    Buy 2 for €2.50
    Organic
    Baby

    Open Product Description
    Buy 2 for €2.50
    €1.65
    €13.75/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Organic
    Baby
    Ella's Kitchen Bananas + Apples 6+ Months 120g
    Buy 2 for €2.50
    Organic
    Baby

    Open Product Description
    Buy 2 for €2.50
    €1.65
    €13.75/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct