"apples"

259 Results

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Deposit Fee
    Vegan
    innocent pure Apple Juice 900ml
    SAVE €0.74
    Deposit Fee
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.74
    €3.25
    €3.61/l
    was €3.99
    + €0.25 Deposit
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Tropicana Orchard Apple Juice 1.5L

    Open Product Description
    €5.49
    €3.66/l
  • Vegan
    Colman's  Sauce Apple 155 ml
    Vegan

    Open Product Description
    €2.50
    €16.13/kg
  • Tropicana Orchard Apple Juice 900ml

    Open Product Description
    €4.09
    €4.54/l
  • Swizzels Squashies Sour Cherry & Apple 120g
    SAVE €0.19

    Open Product Description
    SAVE €0.19
    €1.10
    €9.17/kg
    was €1.29
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • West Coast Cooler Apple Drop Apple & Lime Flavoured Wine Cooler 750ml
    ONLY €6

    Open Product Description
    ONLY €6
    €6.00
    €8.00/l
    Offer Valid: 25th Aug - 13th Oct
    Age restricted item
  • Deposit Fee
    West Coast Cooler Apple Drop Apple & Lime Flavoured Wine Cooler 250ml
    ONLY €2.50
    Deposit Fee

    Open Product Description
    ONLY €2.50
    €2.50
    €10.00/l
    + €0.15 Deposit
    Offer Valid: 25th Aug - 13th Oct
    Age restricted item
  • Organic
    Lifeforce Apple Cider Vinegar 500ml
    Organic

    Open Product Description
    €3.99
    €7.98/l
  • Alpro Dessert Apple Pie 150g

    Open Product Description
    €1.89
    €12.60/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Pure Apple Juice from Concentrate 1L
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.79
    €1.79/l
  • Deposit Fee
    West Coast Cooler Apple Drop Apple & Lime Flavoured Wine Cooler 4 x 250ml
    ONLY €10
    Deposit Fee

    Open Product Description
    ONLY €10
    €10.00
    €10.00/l
    + €0.60 Deposit
    Offer Valid: 25th Aug - 13th Oct
    Age restricted item
  • Deposit Fee
    Deep RiverRock Apple & Pear Still Water Drink 750ml
    ONLY €1.85
    Deposit Fee

    Open Product Description
    ONLY €1.85
    €1.85
    €2.47/l
    + €0.25 Deposit
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Deposit Fee
    Deep RiverRock Apple & Pear 1.5L
    Deposit Fee

    Open Product Description
    €2.25
    €1.50/l
    + €0.25 Deposit
  • Deposit Fee
    Vegan
    innocent Strawberries, Bananas & Apples Smoothie 750ml
    Deposit Fee
    Vegan

    Open Product Description
    €4.29
    €5.72/l
    + €0.25 Deposit
  • Vegetarian
    Dunnes Stores All Butter Apple Crumble 650g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €6.99
    €10.75/kg
  • Chivers Strawberry & Apple Jam 340g
    SAVE €0.45

    Open Product Description
    SAVE €0.45
    €2.50
    €7.35/kg
    was €2.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Dutch Xenia Pears 4pk

    Open Product Description
    €3.00
    €0.75 each
  • Deposit Fee
    Copella Cloudy Apple Fruit Juice 1.35L
    Deposit Fee

    Open Product Description
    €5.29
    €3.92/l
    + €0.25 Deposit
  • innocent Kids Strawberries, Raspberries & Apples Smoothies 10x150ml

    Open Product Description
    €8.99
    €5.99/l
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Beeline 20 Apple Cider Vinegar Effervescent Tablets
    Buy 3 get Cheapest Free
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €8.00
    €0.40 each
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Falling Apple Apple Crush Medium Sweet Irish Cider 500ml
    ONLY €3
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    ONLY €3
    €3.00
    €6.00/l
    Offer Valid: 25th Aug - 13th Oct
    Age restricted item
  • Muller Rice Apple & Raspberry Low Fat Desserts

    Open Product Description
    €5.09
    €4.99/kg
  • Deposit Fee
    Vit Hit Apple + Elderflower 4 x 500ml
    Deposit Fee

    Open Product Description
    €7.90
    €3.95/l
    + €0.60 Deposit
  • Vegetarian
    Mr Kipling 6 Bramley Apple & Blackcurrant Pies
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.99
    €14.02/kg
  • Deposit Fee
    Rockshore Apple Cider 4x500ml Can
    Deposit Fee

    Open Product Description
    €9.25
    €4.63/l
    + €0.60 Deposit
    Age restricted item
  • Deposit Fee
    Rockshore Apple Cider 8x500ml Can
    ONLY €14.50
    Deposit Fee

    Open Product Description
    ONLY €14.50
    €14.50
    €3.63/l
    + €1.20 Deposit
    Offer Valid: 22nd Sep - 13th Oct
    Age restricted item
  • Gluten Free
    Vegan
    Orchard Thieves Apple Cider 568ML
    SAVE €0.25
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.25
    €3.00
    €5.28/l
    was €3.25
    Offer Valid: 25th Aug - 13th Oct
    Age restricted item
  • Deposit Fee
    Vegan
    Vegetarian
    Ballygowan Hint of Fruit Apple Bottle 1.5L
    Deposit Fee
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.45
    €1.63/l
    + €0.25 Deposit
  • Deposit Fee
    Vegan
    innocent Strawberries, Bananas & Apples Smoothie 250ml
    Deposit Fee
    Vegan

    Open Product Description
    €2.80
    €11.20/l
    + €0.15 Deposit
  • Vegan
    innocent Kids Strawberries, Raspberries & Apples Smoothies 4x150ml
    HALF PRICE
    Vegan

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €2.24
    €3.73/l
    was €4.49
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct