"apples"

259 Results

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Crackinuts Mixed Nuts in Shell

    Open Product Description
    €2.00
    €10.00/kg
  • Dunnes Stores Perfectly Ripe Conference Pears 4pk

    Open Product Description
    €3.00
    €0.75 each
  • Flor Fruits Frankenstein

    Open Product Description
    €5.00
  • Crackinuts Peanuts in Shell

    Open Product Description
    €5.00
    €5.00/kg
  • Dunnes Stores Edible Squash

    Open Product Description
    €2.00
  • Crackinuts Roasted Peanuts in shell

    Open Product Description
    €5.00
    €7.14/kg
  • Dunnes Stores Flavoursome Exotic Fruits Kaki Fruit 3pk

    Open Product Description
    €2.49
    €0.83 each
  • Dunnes Stores Halloween Pumpking Large Pumpkin

    Open Product Description
    €5.49
  • Dunnes Stores Baby - Boo Small Pumpkin

    Open Product Description
    €0.99
  • Dunnes Stores Pumpkid Medium Pumpkin

    Open Product Description
    €3.99
  • Dunnes Stores Premium Apple Tart 500g

    Open Product Description
    €3.50
  • Dunnes Stores 4 Seasons Best Fresh Fruit Pears

    Open Product Description
    €3.00
    €0.75 each
  • Dunnes Stores Loose Pear

    Open Product Description
    €0.49
  • Dunnes Stores Seasons Best Fresh Fruit Pear 4pk

    Open Product Description
    €3.00
    €0.75 each
  • Dunnes Stores Bakery 4 Round Apple Lattice

    Open Product Description
    €2.95
    €0.74 each
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Pressed Apple Juice 1L
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.99
    €1.99/l
  • Deposit Fee
    Vegan
    Vegetarian
    MiWadi Apple & Pear Bottle 1L
    ONLY €3
    Deposit Fee
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €3
    €3.00
    €3.00/l
    + €0.25 Deposit
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Comice Pears 4pk

    Open Product Description
    €3.00
    €0.75 each
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Luxury Apple Pie 750g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.99
    €7.99/kg
  • Dunnes Stores 5 Snack Pears

    Open Product Description
    €1.29
    €0.26 each
  • Vegetarian
    Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.99
    €13.86/kg
  • Vegetarian
    Millions Apple 55g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.69
    €30.73/kg
  • Deposit Fee
    Vegan
    Vegetarian
    MiWadi Apple Berry Bottle 1L
    ONLY €3
    Deposit Fee
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €3
    €3.00
    €3.00/l
    + €0.25 Deposit
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Deposit Fee
    Vegan
    Vegetarian
    MiWadi Apple & Pear 500ml
    Deposit Fee
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.55
    €5.10/l
    + €0.15 Deposit
  • Deposit Fee
    Vegan
    Vegetarian
    MiWadi Apple & Blackcurrant Bottle 1L
    Buy 3 for €5
    Deposit Fee
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €3.05
    €3.05/l
    + €0.25 Deposit
    Offer Valid: 29th Sep - 6th Oct
  • Deposit Fee
    Vegan
    innocent pure Apple Juice 1.35L
    Deposit Fee
    Vegan

    Open Product Description
    €5.49
    €4.07/l
    + €0.25 Deposit
  • Dunnes Stores Flavoursome Exotic Fruits Nashi Pear

    Open Product Description
    €2.00
    €1.00 each
  • Vegan
    Vegetarian
    Mi Wadi Apple & Strawberry 66ml
    SAVE €0.60
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.60
    €2.50
    €37.88/l
    was €3.10
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Muller Rice Apple Low Fat Dessert
    Buy 4 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €4
    €1.19
    €7.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Organic
    Dunnes Stores Organic Pears
    Organic

    Open Product Description
    €2.99
    €0.75 each