Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Crackinuts Mixed Nuts in Shell

    Open Product Description
    €2.00
    €10.00/kg
  • Dunnes Stores Wholefoods Macadamia Nuts 70g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €42.71/kg
    Offer Valid: 31st Jul - 31st Dec
  • Crackinuts Peanuts in Shell

    Open Product Description
    €5.00
    €5.00/kg
  • Vegan
    Dunnes Stores Wholefoods Roasted Nut Mix 250g
    Vegan

    Open Product Description
    €4.29
    €17.16/kg
  • Vegan
    Dunnes Stores Wholefoods Protein Mix 250g
    Vegan

    Open Product Description
    €4.29
    €17.16/kg
  • Dunnes Stores Wholefoods Pecan Nuts 150g

    Open Product Description
    €2.99
    €19.93/kg
  • Organic
    Green Age Cashew Nuts Unroasted 250g
    Organic

    Open Product Description
    €4.99
    €19.96/kg
  • Crackinuts Roasted Peanuts in shell

    Open Product Description
    €5.00
    €7.14/kg
  • Vegetarian
    My Garden of Eden Cashew Nuts 150g
    Buy 2 for €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €2.00
    €13.33/kg
    Offer Valid: 23rd Sep - 31st Dec
  • Organic
    Green Age Unroasted Mixed Nuts 250g
    Organic

    Open Product Description
    €4.99
    €19.96/kg
  • Dunnes Stores Wholefoods Brazil Nuts 220g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €13.59/kg
    Offer Valid: 31st Jul - 31st Dec
  • Dunnes Stores Wholefoods Pine Nuts 70g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €42.71/kg
    Offer Valid: 31st Jul - 31st Dec
  • True Natural Goodness Pecan Nuts 250g

    Open Product Description
    €9.95
    €39.80/kg
  • Organic
    True Organic Almonds 500g
    Organic

    Open Product Description
    €12.99
    €25.98/kg
  • Organic
    True Natural Goodness Organic Cashews 250g
    Organic

    Open Product Description
    €6.49
    €25.96/kg
  • True Natural Goodness Almonds 250g

    Open Product Description
    €5.75
    €23.00/kg
  • Vegetarian
    My Garden of Eden Whole Almonds 150g
    Buy 2 for €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €2.00
    €13.33/kg
    Offer Valid: 23rd Sep - 31st Dec
  • Organic
    True Organic Brazil Nuts 500g
    Organic

    Open Product Description
    €19.95
    €39.90/kg