Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Pringles Prawn Cocktail Sharing Crisps 165g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €3.49
    €21.15/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Simply Better Hand Cooked Extra Mature Irish Cheddar Cheese & Red Onion Crisps 125g
    Buy 2 for €4
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.50
    €20.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Simply Better Hand Cooked Crinkle Cut Irish Cheddar Cheese & Red Onion Crisps 125g
    Buy 2 for €4
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.50
    €20.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Simply Better Hand Cooked Sriracha Chilli Crisps 125g
    Buy 2 for €4
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.50
    €20.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Hand Cooked Thai Sweet Chilli Crisps 125g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.50
    €20.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Simply Better Hand Cooked Crinkle Cut Pickled Onion Crisps 125g
    Buy 2 for €4
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.50
    €20.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Hand Cooked Sea Salt & Cracked Black Pepper Crisps 125g
    Buy 2 for €4
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.50
    €20.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Simply Better Hand Cooked Black Truffle & Extra Virgin Olive Oil Crisps 125g
    Buy 2 for €4
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.50
    €20.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Simply Better Hand Cooked Prawn Cocktail Crisps 125g
    Buy 2 for €4
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.50
    €20.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Hand Cooked Irish Cheddar & Ploughman's Relish Crisps 125g
    Buy 2 for €4
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.50
    €20.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Simply Better Hand Cooked Sour Cream & Onion Crisps 125g
    Buy 2 for €4
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.50
    €20.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Simply Better Hand Cooked Crinkle Cut Hot BBQ Sauce Crisps 125g
    Buy 2 for €4
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.50
    €20.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Doritos Tangy Cheese Tortilla Chips Sharing Bag Crisps 140g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.29
    €23.50/kg
  • True Natural Goodness Sesame Sticks 250g

    Open Product Description
    €4.50
    €18.00/kg