Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Gluten Free
    Vegetarian
    O'Donnells of Tipperary Limited Edition Sunday Roast Flavour 125g
    HALF PRICE
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.55
    €12.40/kg
    was €3.10
    Offer Valid: 28th Sep - 6th Oct
  • Vegetarian
    Walkers Wotsits Crunchy Snacks Sweet & Spicy Sharing Crisps 140g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.75
    €19.64/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    O'Donnells of Tipperary Limited Edition Sea Salt & Truffle Flavour 125g
    HALF PRICE
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.55
    €12.40/kg
    was €3.10
    Offer Valid: 28th Sep - 6th Oct
  • Vegetarian
    Tayto Hunky Dorys Crinkle Cut Buffalo Flavour Potato Crisps 130g
    SAVE €0.55
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.55
    €2.50
    €19.23/kg
    was €3.05
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Keogh's Crinkle Cut Cheddar Cheese and Red Onion 125g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.89
    €23.12/kg
  • Vegetarian
    Walkers Wotsits Giants Really Cheesy Sharing Snacks Crisps 130g
    SAVE €0.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €2.25
    €17.31/kg
    was €2.75
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Keogh's Crinkle Cut Atlantic Sea Salt & Balsamic Vinegar 125g
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.89
    €23.12/kg
  • Vegetarian
    Walkers Wotsits Giants Snacks Sweet & Spicy Sharing Crisps 130g
    SAVE €0.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €2.25
    €17.31/kg
    was €2.75
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Croco Maxi Brezel 300g

    Open Product Description
    €2.29
    €7.63/kg
  • Croco Brezel Crackers Mix 250g

    Open Product Description
    €2.29
    €9.16/kg
  • Vegetarian
    Tayto Nacho Cheese Flavour Cornados 110g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.15
    €28.64/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Blanco Niño Chilli & Lime 170g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €3.99
    €23.47/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Blanco Niño Smoky Chipotle 170g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €3.99
    €23.47/kg
  • Sun Exotics Salted Pretzels 200g

    Open Product Description
    €3.49
    €17.45/kg
  • Vegetarian
    Tayto Cornados Zingy Prawn Cocktail Flavour 110g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.15
    €28.64/kg
  • Vegetarian
    Tayto Spicy Flavour Cornados 110g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.15
    €28.64/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Keogh's Crinkle Cut Just a Pinch of Irish Atlantic Sea Salt 125g
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.89
    €23.12/kg
  • Vegetarian
    Pringles Texas BBQ Sauce 40g
    ONLY €1.10
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €1.10
    €1.10
    €0.03/g
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Pringles Paprika Sharing Crisps 165g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €3.49
    €21.15/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Keogh's Crinkle Cut Sour Cream and Onion 125g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.89
    €23.12/kg
  • Sun Exotics Beer Mix 190g

    Open Product Description
    €3.69
    €19.42/kg
  • Sun Exotics Chilli Crackers 180g

    Open Product Description
    €3.69
    €16.77/kg
  • Sun Exotics Sesame Sticks 300g

    Open Product Description
    €3.49
    €11.63/kg
  • Vegetarian
    Pringles Smokey Bacon Flavour Sharing Crisps 165g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €3.49
    €21.15/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • New Product
    Vegetarian
    Pringles Prawn Cocktail Sharing Crisps 165g
    Buy 2 for €4
    New Product
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €3.49
    €21.15/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Doritos Cool Original Tortilla Chips Sharing Bag Crisps 140g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.29
    €23.50/kg
  • New Product
    Vegetarian
    Pringles Cheese & Onion Sharing Crisps 165g
    Buy 2 for €4
    New Product
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €3.49
    €21.15/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Pringles Halloween Hot Sour Cream Flavour Sharing Crisps 160g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €3.49
    €21.81/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Simply Better Hand Cooked Crinkle Cut Sea Salt & Vinegar Crisps 125g
    Buy 2 for €4
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.50
    €20.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Simply Better Hand Cooked Clogherhead Sea Salt & White Wine Vinegar Crisps 125g
    Buy 2 for €4
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.50
    €20.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct