Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Dunnes Stores Irish Beef New York Style Pastrami Wafer Thin 100g

    Open Product Description
    €2.39
    €23.90/kg
  • Dunnes Stores Garlic Pâté 150g

    Open Product Description
    €1.70
    €11.33/kg
  • Dunnes Stores Wafer Thin Smoked Bourbon Glazed Irish Ham 10 Slices 130g

    Open Product Description
    €1.75
    €13.46/kg
  • Dunnes Stores Sharing Rollito Selection 264g
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €6.50
    €24.62/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores German Style Pepper Salami 125g

    Open Product Description
    €1.30
    €10.40/kg
  • Dunnes Stores Brussels Pâté 150g

    Open Product Description
    €1.60
    €10.67/kg
  • Dunnes Stores Ardennes Pâté 150g

    Open Product Description
    €1.60
    €10.67/kg
  • Dunnes Stores Peppered Irish Beef 100g

    Open Product Description
    €2.39
    €23.90/kg
  • Dunnes Stores Chicken Breast 100g

    Open Product Description
    €1.59
    €15.90/kg
  • Dunnes Stores 10 Chicken Breast Slices 200g

    Open Product Description
    €2.79
    €13.95/kg
  • Dunnes Stores 10 Wafer Thin Chicken Breast Slices 130g

    Open Product Description
    €1.65
    €12.69/kg
  • Baxter & Greene Sliced Turkey Crown off the Bone 160g

    Open Product Description
    €5.12
    €32.00/kg
  • Baxter & Greene Sliced Glazed Ham on the Bone 160g

    Open Product Description
    €4.78
    €29.88/kg
  • Baxter & Greene Sliced Cooked Ham with Rosemary 160g

    Open Product Description
    €4.72
    €29.50/kg
  • Baxter & Greene Sliced Striploin Beef 160g

    Open Product Description
    €6.40
    €40.00/kg