Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Dunnes Stores Parma Ham Minimum 20 Months Matured 100g

    Open Product Description
    €3.69
    €36.90/kg
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Simply Better Italian Guanciale Pepato 100g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €4.49
    €44.90/kg
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Simply Better Spanish Jamón De Cebo De Campo Ibérico 50% Raza Ibérica 70g
    ONLY €7
    Gluten Free

    Open Product Description
    ONLY €7
    €7.00
    €100.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Parma Ham 100g

    Open Product Description
    €2.75
    €27.50/kg
  • Dunnes Stores German Smoked Black Forest Ham 200g

    Open Product Description
    €3.25
    €16.25/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Italian Coppa di Parma PGI 90g
    Buy 3 for €12

    Open Product Description
    Buy 3 for €12
    €4.89
    €54.33/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Smoky BBQ Glazed Irish Ham 7 Slices 130g

    Open Product Description
    €1.75
    €13.46/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Italian Salame Felino PGI 80g
    Buy 3 for €12

    Open Product Description
    Buy 3 for €12
    €4.89
    €61.13/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • New Product
    Dunnes Stores 6 Smoked Prosciutto & Castelli Cheese Rollitos 66g
    Buy 3 get Cheapest Free
    New Product

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €3.00
    €45.45/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Sheridans Cheesemongers Abundio Iberico Chorizo sliced 100g

    Open Product Description
    €8.80
    €88.00/kg
  • Sheridans Cheesemongers Abundio Iberico Paleta sliced 100g

    Open Product Description
    €14.50
    €145.00/kg
  • Dunnes Stores German Style Salami 100g

    Open Product Description
    €1.00
    €10.00/kg
  • Dunnes Stores Spanish Cooking Chorizo 200g

    Open Product Description
    €2.45
    €12.25/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Honey & Clove Baked Irish Ham 750g

    Open Product Description
    €14.99
    €19.99/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Slow Cooked Whiskey Smoked Baked Irish Ham 750g

    Open Product Description
    €14.99
    €19.99/kg
  • Dunnes Stores Irish Corned Beef Eye of Round 100g

    Open Product Description
    €2.95
    €29.50/kg
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Simply Better Italian Truffle Prosciutto 80g
    Buy 3 for €12
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 3 for €12
    €4.89
    €44.45/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Roast Chicken Breast Mini Fillets 140g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €2.99
    €21.36/kg
  • Dunnes Stores Chicken Liver Pâté 150g

    Open Product Description
    €1.70
    €11.33/kg
  • New Product
    Dunnes Stores 12 Month Matured Serrano Ham 45g
    Buy 3 get Cheapest Free
    New Product

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €2.00
    €0.04/g
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Organic
    Sheridans Cheesemongers Golfera Organic Prosciutto Cotto 80g
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    €4.25
    €53.13/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Sheridans Cheesemongers Golfera Organic Salami Milano 80g
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    €3.95
    €49.38/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Sheridans Cheesemongers Golfera Organic Mortadella 80g
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    €3.40
    €42.50/kg
  • Organic
    Sheridans Cheesemongers Golfera Organic Prosciutto Crudo 80g
    Organic

    Open Product Description
    €6.90
    €86.25/kg
  • Sheridans Cheesemongers On The Pig's Back Chicken Liver Pâté with Smoked Bacon & Port 150g

    Open Product Description
    €4.90
    €32.67/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Sheridans Cheesemongers Golfera Organic Bresaola 80g
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    €6.50
    €81.25/kg
  • Sheridans Cheesemongers On The Pig's Back Duck Liver Paté with Port 150g

    Open Product Description
    €5.60
    €37.33/kg
  • Dunnes Stores Sharing Antipasti Platter 160g
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €5.00
    €31.25/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Organic
    Sheridans Cheesemongers Golfera Organic Salame Ventricina 80g
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    €4.20
    €52.50/kg
  • Sheridans Cheesemongers Macelleria Falorni Prosciutto

    Open Product Description
    €11.50
    €63.89/kg