Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Dunnes Stores Spanish Serrano Ham 70g

    Open Product Description
    €2.25
    €32.14/kg
  • Dunnes Stores Cajun Chicken Breast Pieces 120g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.79
    €23.25/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Spanish Spicy Cooking Chorizo 200g

    Open Product Description
    €2.75
    €13.75/kg
  • Dunnes Stores Sharing Antipasti Salami Selection 120g
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €3.69
    €30.75/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    New Product
    Green Farm Chilli & Garlic Chicken Breast Fillet 100g
    Gluten Free
    New Product

    Open Product Description
    €2.99
    €29.90/kg
  • Μοy Park Cooked Skinless Chicken Breast Fillets 330g

    Open Product Description
    €4.99
    €15.12/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Italian Prosciutto Cotto 100g
    Buy 3 for €12

    Open Product Description
    Buy 3 for €12
    €4.29
    €42.90/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • New Product
    Dunnes Stores 6 Chorizo & Gouda Rollitos 66g
    Buy 3 get Cheapest Free
    New Product

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €3.00
    €45.45/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Thinly Carved Honey & Clove West Cork Ham 140g
    ONLY €3.75

    Open Product Description
    ONLY €3.75
    €3.75
    €26.79/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 24th Nov
  • Dunnes Stores Simply Better Slow Cooked Whiskey Smoked West Cork Ham 120g
    ONLY €3

    Open Product Description
    ONLY €3
    €3.00
    €25.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade Irish Salami with Fennel 80g
    ONLY €4

    Open Product Description
    ONLY €4
    €4.00
    €50.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Loughnane's of Galway Gourmet Slow Cooked Hot Honey Chicken Wings 600g
    SAVE €1

    Open Product Description
    SAVE €1
    €5.50
    €9.17/kg
    was €6.50
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Crumbed Reduced Salt Irish Ham 7 Slices 130g

    Open Product Description
    €1.75
    €13.46/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Italian Truffle Prosciutto Cotto 110g
    Buy 3 for €12

    Open Product Description
    Buy 3 for €12
    €4.29
    €39.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Loughnane's of Galway Gourmet Slow Cooked Piri Piri Chicken Thighs 450g
    ONLY €6

    Open Product Description
    ONLY €6
    €6.00
    €13.33/kg
    Offer Valid: 29th Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Slow Cooked Orange & Wildflower Honey West Cork Ham 120g
    ONLY €3

    Open Product Description
    ONLY €3
    €3.00
    €25.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Roast Irish Beef 100g

    Open Product Description
    €2.39
    €23.90/kg
  • New Product
    Dunnes Stores Spanish Tapas Selection 120g
    Buy 3 get Cheapest Free
    New Product

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €4.00
    €33.33/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Spanish Sandwich Platter 120g
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €3.49
    €29.08/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Noel Smoked Chorizo 225g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €3.00
    €13.33/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Italian 'Nduja 90g

    Open Product Description
    €3.99
    €44.33/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Carved Winter Spice & Orange West Cork Ham 140g
    ONLY €3.75

    Open Product Description
    ONLY €3.75
    €3.75
    €26.79/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 24th Nov
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Chargrilled Chicken Breast Pieces 120g
    Buy 2 for €4
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.79
    €23.25/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Italian Prosciutto di Parma 90g
    ONLY €5.69

    Open Product Description
    ONLY €5.69
    €5.69
    €63.22/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade Irish Chorizo 80g
    ONLY €4

    Open Product Description
    ONLY €4
    €4.00
    €50.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Prosciutto Di San Daniele 100g

    Open Product Description
    €3.99
    €39.90/kg
  • Dunnes Stores Spanish Platter 200g

    Open Product Description
    €4.99
    €24.95/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Italian Bresaola P.G.I. 100g
    ONLY €6

    Open Product Description
    ONLY €6
    €6.00
    €60.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Antipasti Selection 120g
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €3.50
    €29.17/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Irish Spiced Beef Eye of Round 100g

    Open Product Description
    €3.29
    €32.90/kg