Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Brady Family At The Delicatessen Roast Turkey 120g

    Open Product Description
    €5.00
    €41.67/kg
  • Dunnes Stores Sharing Beechwood Smoked Speck & Smoked Cheese 80g
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €3.79
    €47.38/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Spanish Spicy Sarta Chorizo Ring 225g

    Open Product Description
    €3.59
    €15.96/kg
  • New Product
    Henry Denny & Sons 4 Corned Beef Slices
    New Product

    Open Product Description
    €2.99
    €27.18/kg
  • Gluten Free
    Dunnes Stores 4 Jumbo Irish Pork Hot Dog Sausages 320g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €3.00
    €9.38/kg
  • Dunnes Stores Spanish Mild Sarta Chorizo Ring 225g

    Open Product Description
    €3.59
    €15.96/kg
  • Gluten Free
    The Smokehouse Deli Franks
    Gluten Free

    Open Product Description
    €2.69
    €8.97/kg
  • Dunnes Stores Sharing Prosciutto Ham & Salami Milano 80g
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €3.79
    €47.38/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Honey Roast Irish Ham 7 Slices 130g

    Open Product Description
    €1.75
    €13.46/kg
  • Gluten Free
    Properoni Spicy Pepperoni Hot Paprika Large Slices 80g
    SAVE €0.59
    Gluten Free

    Open Product Description
    SAVE €0.59
    €3.00
    €37.50/kg
    was €3.59
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    The Smokehouse Deli 10 Hot Dogs
    Gluten Free

    Open Product Description
    €2.09
    €5.97/kg
  • Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 45g

    Open Product Description
    €1.25
    €0.03/g
  • Fridge Raiders Southern Style Chicken Bites 45g

    Open Product Description
    €1.25
    €0.03/g
  • Dunnes Stores Simply Better Slow Cooked Ciabatta Crumbed West Cork Ham 120g
    ONLY €3

    Open Product Description
    ONLY €3
    €3.00
    €25.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Henry Denny & Sons Cooked Chicken Slices 80g
    Buy 2 for €3

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €2.00
    €25.00/kg
    Offer Valid: 25th Sep - 20th Oct
  • Loughnane's of Galway Irish Pork Hot Dog 320g
    ONLY €3

    Open Product Description
    ONLY €3
    €3.00
    €9.38/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Henry Denny & Sons Carved Wafer Thin Ham Slices 80g
    Buy 2 for €3

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €2.00
    €25.00/kg
    Offer Valid: 25th Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Sharing Coppa & Spianata Salami 80g
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €3.79
    €47.38/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Spanish Premium Chorizo 90g

    Open Product Description
    €2.75
    €30.56/kg
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Cajun Chicken Breast 140g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €2.32
    €16.57/kg
  • Dunnes Stores Simply Better 5 Carved Oak Smoked West Cork Ham Large Slices 140g
    ONLY €3.75

    Open Product Description
    ONLY €3.75
    €3.75
    €26.79/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 24th Nov
  • Dunnes Stores Simply Better Slow Cooked Honey & Clove West Cork Ham 120g
    ONLY €3

    Open Product Description
    ONLY €3
    €3.00
    €25.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Green Farm Cajun Chicken Breast Bites 80g
    SAVE €0.50
    Gluten Free

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €2.50
    €31.25/kg
    was €3.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Simply Better Spanish Salchichon Iberico with Ibérico Bellota Pork 70g
    Buy 3 for €12
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 3 for €12
    €4.99
    €71.29/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Wafer Thin Crumbed Irish Ham 8 Slices 100g
    Buy 3 for €3

    Open Product Description
    Buy 3 for €3
    €1.30
    €13.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Italian Charcuterie Selection 120g

    Open Product Description
    €7.99
    €66.58/kg
  • Dunnes Stores Spanish Serrano Ham 35g

    Open Product Description
    €1.15
    €0.03/g
  • Dunnes Stores Smoked Irish Ham 7 Slices 130g

    Open Product Description
    €1.75
    €13.46/kg
  • Oakpark Sweet Barbecue Pulled Turkey Breast 400g
    SAVE €1.40

    Open Product Description
    SAVE €1.40
    €5.59
    €13.98/kg
    was €6.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Roast Chicken Breast Pieces 120g
    Buy 2 for €4
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.39
    €19.92/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct