Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Herta The Original 4 Classics Frankfurters 140g

    Open Product Description
    €1.75
    €12.50/kg
  • Dunnes Stores Butcher Style Wafer Irish Ham 130g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.79
    €21.46/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Carroll's of Tullamore Delicatessen Oven Baked Sliced Ham 130g
    SAVE €0.80

    Open Product Description
    SAVE €0.80
    €3.20
    €24.62/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Brady Family 6 Honey Roast Slices 80g
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.00
    €37.50/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Carroll's of Tullamore Delicatessen Crumbed Ham 130g
    SAVE €0.80

    Open Product Description
    SAVE €0.80
    €3.20
    €24.62/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Horgans Traditional Brussels Pâté 175g

    Open Product Description
    €1.90
    €10.86/kg
  • Peperami Limited Edition Doritos BBQ Sweet Tang Flavour 10g

    Open Product Description
    €3.99
    €39.90/kg
  • Carroll's of Tullamore Wafer Thin Crumbed Ham 200g

    Open Product Description
    €3.50
    €17.50/kg
  • Dunnes Stores Spanish Spicy Chorizo 100g

    Open Product Description
    €2.75
    €27.50/kg
  • Brady Family at the Delicatessen Turf Smoked Ham 120g

    Open Product Description
    €4.00
    €33.33/kg
  • Gluten Free
    Peperami Hot 5 x 20g (100g)
    Buy 2 for €5
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.60
    €36.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Spanish Fuet 170g

    Open Product Description
    €3.50
    €20.59/kg
  • Carroll's of Tullamore Slow Cooked Traditional Ham Slices 80g
    Buy 3 for €5

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €2.00
    €25.00/kg
    Offer Valid: 27th Sep - 20th Oct
  • Carroll's of Tullamore Slow Cooked Carved Hand Crumbed Ham

    Open Product Description
    €3.50
    €26.92/kg
  • Carroll's of Tullamore Slow Cooked Carved Traditional Ham

    Open Product Description
    €3.50
    €26.92/kg
  • Dunnes Stores 16 Corned Beef Slices 160g

    Open Product Description
    €1.44
    €9.00/kg
  • Gluten Free
    Properoni Pepperoni Classic Sliced 80g
    SAVE €0.59
    Gluten Free

    Open Product Description
    SAVE €0.59
    €3.00
    €37.50/kg
    was €3.59
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Horgans Traditional Duck Pâté 175g

    Open Product Description
    €1.90
    €10.86/kg
  • Dunnes Stores Cooked Irish Ham 5 Slices 100g
    Buy 3 for €3

    Open Product Description
    Buy 3 for €3
    €1.30
    €13.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Horgan's Traditional Garlic Pâté 175g

    Open Product Description
    €1.90
    €10.86/kg
  • Dunnes Stores Spanish Meat Selection 100g

    Open Product Description
    €4.25
    €42.50/kg
  • Gluten Free
    German Salami Company Frankfurters 10 Classic Irish Pork Wood Smoked Sausages
    Gluten Free

    Open Product Description
    €3.69
    €10.54/kg
  • Dunnes Stores Simply Better 5 Carved Canadian Maple Glazed West Cork Ham Large Slices 140g
    ONLY €3.75

    Open Product Description
    ONLY €3.75
    €3.75
    €26.79/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 24th Nov
  • New Product
    Jack Link's Mr Beast Beef Jerky Teriyaki 25g
    ONLY €2.10
    New Product

    Open Product Description
    ONLY €2.10
    €2.10
    €0.08/g
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Thinly Carved Ciabatta Crumbed West Cork Ham 140g
    ONLY €3.75

    Open Product Description
    ONLY €3.75
    €3.75
    €26.79/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 24th Nov
  • New Product
    Jack Link's Mr Beast Beef Jerky Sweet & Hot 25g
    ONLY €2.10
    New Product

    Open Product Description
    ONLY €2.10
    €2.10
    €0.08/g
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Horgans Blacky Ham Slices 100g

    Open Product Description
    €2.65
    €26.50/kg
  • Henry Denny & Sons Slow Cooked Honey Roast Ham 80g
    Buy 2 for €3

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €2.00
    €25.00/kg
    Offer Valid: 25th Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Italian Style Cooked Ham 100g

    Open Product Description
    €2.50
    €25.00/kg
  • Gluten Free
    Green Farm Chilli & Garlic Chicken Breast Fillets 200g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €4.99
    €24.95/kg