Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Brady Family Traditional Thinly Sliced Real Irish Ham 165g

    Open Product Description
    €5.00
    €30.30/kg
  • Carroll's Signature Roast Smoky Barbecue Chicken Pieces 100g
    Buy 2 for €5.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €5.50
    €3.29
    €32.90/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Crumbed Irish Ham 5 Slices 100g
    Buy 3 for €3

    Open Product Description
    Buy 3 for €3
    €1.30
    €13.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Brady Family 6 Hand Crumbed Real Irish Ham Slices 80g
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.00
    €37.50/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • BRADY FAMILY At the Delicatessen Shaved Ham 120g

    Open Product Description
    €4.00
    €33.33/kg
  • Finnebrogue Naked Wafer Thin Ham Slices 200g

    Open Product Description
    €3.59
    €17.95/kg
  • Dunnes Stores Spanish Diced Chorizo 130g

    Open Product Description
    €2.50
    €19.23/kg
  • Dunnes Stores Mortadella 100g

    Open Product Description
    €2.50
    €25.00/kg
  • Gluten Free
    Peperami The Original 5 x 20g (100g)
    Buy 2 for €5
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.60
    €36.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Herta The Original 10 Classics Frankfurters 350g
    SAVE €0.69

    Open Product Description
    SAVE €0.69
    €3.00
    €8.57/kg
    was €3.69
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Cooked Irish Ham 10 Slices 200g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.50
    €12.50/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Chargrilled Chicken Breast 140g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €2.79
    €19.93/kg
  • Carroll's of Tullamore Our Signature Roast Chicken Pieces 100g
    Buy 2 for €5.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €5.50
    €3.29
    €32.90/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • BRADY FAMILY Wood Smoked Real Irish Shredded Ham 90g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.99
    €33.22/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Carroll's of Tullamore Stuffing Crumb Sliced Chicken 210g

    Open Product Description
    €3.50
    €16.67/kg
  • Brady Family 10 Hand Crumbed Slices 120g

    Open Product Description
    €4.00
    €33.33/kg
  • Brady Family 10 Traditional Slices 120g

    Open Product Description
    €4.00
    €33.33/kg
  • Casey's Cooked Meats Pork, Onion & Tomato 30 Slices 380g

    Open Product Description
    €3.29
    €8.66/kg
  • Carroll's of Tullamore New York Deli Shaved Crumbed Ham 90g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €33.22/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • BRADY FAMILY At the Delicatessen Hand Crumbed Ham 120g

    Open Product Description
    €4.00
    €33.33/kg
  • Dunnes Stores Spanish Chorizo 60g

    Open Product Description
    €1.00
    €16.67/kg
  • Gluten Free
    Green Farm Cajun Chicken Breast 100g
    Buy 2 for €5
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €4.00
    €40.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Green Farm Simply Chicken Breast Pieces 120g
    Buy 2 for €5
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €4.00
    €33.33/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Irish Beef Roasted Topside 100g

    Open Product Description
    €3.29
    €32.90/kg
  • Carroll's of Tullamore Wafer Thin Traditional Ham 200g

    Open Product Description
    €3.50
    €17.50/kg
  • Carroll's of Tullamore Honey Roast Ham 245g

    Open Product Description
    €4.00
    €16.33/kg
  • Dunnes Stores Pancetta Cubes 100g

    Open Product Description
    €2.45
    €24.50/kg
  • Carroll's of Tullamore 5 Slow Cooked Hand Crumbed Ham Slices 80g

    Open Product Description
    €2.00
    €25.00/kg
  • Gluten Free
    Green Farm Cajun Chicken Breast Pieces 120g
    Buy 2 for €5
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €4.00
    €33.33/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Green Farm Roasted & Carved Turkey Slices 120g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €4.50
    €37.50/kg