Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Gluten Free
    Peperami Original Lunchbox Minis 10 x 10g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €3.99
    €39.90/kg
  • Carroll's of Tullamore New York Deli Shaved Roast Chicken 90g
    Buy 2 for €5.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €5.50
    €3.29
    €36.56/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Pepperoni Salami 100g

    Open Product Description
    €2.99
    €29.90/kg
  • Divilly Brothers No Added Nitrites Crumbed Premium Irish Ham 90g

    Open Product Description
    €3.00
    €33.33/kg
  • Gluten Free
    Green Farm Simply Turkey Breast 90g
    Buy 2 for €6
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €4.00
    €44.44/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Billy Bear 6 Slices 100g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €2.49
    €27.67/kg
  • BRADY FAMILY At the Delicatessen Oven Baked Ham 120g

    Open Product Description
    €4.00
    €33.33/kg
  • Henry Denny & Sons Slow Cooked Carved Irish Ham Twinpack 2 x 80g

    Open Product Description
    €3.99
    €24.94/kg
  • Casey's Cooked Meats Luncheon Roll 30 Slices 380g

    Open Product Description
    €3.29
    €8.66/kg
  • Carroll's of Tullamore New York Deli Shaved Smokey BBQ Ham 90g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €33.22/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Butcher Style Irish Ham Slices 150g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.79
    €18.60/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Henry Denny & Sons Slow Cooked Wafer Thin Crumbed Irish Ham Twinpack 2 x 80g

    Open Product Description
    €3.99
    €24.94/kg
  • BRADY FAMILY 10 Hand Crumbed Real Irish Ham 120g

    Open Product Description
    €4.00
    €33.33/kg
  • BRADY FAMILY Traditional Real Irish Ham 120g

    Open Product Description
    €4.00
    €33.33/kg
  • Dunnes Stores Butcher Style Hand Crumbed Irish Ham 150g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.79
    €18.60/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Carroll's of Tullamore New York Deli Shaved Roast Honey Ham 90g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €33.22/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Divilly Brothers Supreme Roasted Turkey 90g

    Open Product Description
    €3.00
    €33.33/kg
  • BRADY FAMILY 6 Glazed by Hand Real Irish Ham 80g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.99
    €37.38/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Divilly Brothers No Added Nitrites Wafer Thin Premium Irish Ham 80g

    Open Product Description
    €3.00
    €37.50/kg
  • Gluten Free
    Paw Patrol Delicious Slices of Pork Sausage 100g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €2.49
    €27.67/kg
  • Carroll's of Tullamore Honey & Chilli Chicken Pieces 100g
    Buy 2 for €5.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €5.50
    €3.29
    €32.90/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • BRADY FAMILY Traditional Real Irish Shredded Ham 90g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.99
    €33.22/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Carroll's of Tullamore Our Original Ham 245g

    Open Product Description
    €4.00
    €16.33/kg
  • Dunnes Stores Salami Milano 100g

    Open Product Description
    €2.65
    €26.50/kg
  • Brady Family 6 Traditional Real Irish Ham Slices 80g
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.00
    €37.50/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Honey Roast Irish Ham 15 Slices 320g

    Open Product Description
    €2.79
    €8.72/kg
  • Brady Family 20 Thinly Sliced Real Irish Ham Slices 165g

    Open Product Description
    €5.00
    €30.30/kg
  • Dunnes Stores Crumbed Irish Ham 10 Slices 200g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.50
    €12.50/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Wafer Thin Crumbed Irish Ham 16 Slices 200g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.55
    €12.75/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • BRADY FAMILY Wood Smoked Real Irish Ham 6 Slices 80g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.99
    €37.38/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct