Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Go Ahead Forest Fruit Yogurt Breaks Snack Bars Multipack 4 x 35.5g, 142g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.99
    €21.06/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Belvita Soft Bakes Strawberry Filled Cereal Snack Bars Multipack 250g (5 x 50g)

    Open Product Description
    €3.20
    €12.80/kg
  • Belvita Soft Bakes Red Berries Cereal Snack Bars Multipack 250g (5 x 50g)

    Open Product Description
    €3.20
    €12.80/kg
  • Belvita Soft Bakes Golden Oats Cereal Snack Bars Multipack 250g (5 x 50g)

    Open Product Description
    €3.20
    €12.80/kg
  • Belvita Honey & Nut with Chocolate Chips Cereal Snack Bars Multipack 225g (5 x 45g)
    SAVE €0.40

    Open Product Description
    SAVE €0.40
    €1.60
    €7.11/kg
    was €2.00
    Offer Valid: 21st Sep - 18th Oct