Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    McVitie's Signature Cocoa Truffle Gold Rounds 109g
    ONLY €2
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €2
    €2.00
    €18.35/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Flipz Milk Chocolate Coated Pretzel Snacks 90g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.40
    €37.78/kg
  • Vegetarian
    McVitie's Dark Chocolate Digestive Biscuits Twin Pack 2 x 266g
    SAVE €1.60
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.60
    €4.00
    €7.52/kg
    was €5.60
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Milk Chocolate Finger Sticks 150g

    Open Product Description
    €1.59
    €10.60/kg
  • Vegetarian
    Flipz Salted Caramel Flavour Coated Pretzel 90g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.40
    €37.78/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Dark Chocolate Digestive Biscuits 300g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.00
    €3.33/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Chocolate All Butter Shortbread Biscuits 150g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.49
    €9.93/kg
  • Dunnes Stores Dark Chocolate Butter Biscuits 125g

    Open Product Description
    €1.49
    €11.92/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Dunnes Stores Gluten Free Chocolate Digestive Biscuits 166g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.75
    €10.54/kg