Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Matt Reilly Cakes 12 Madeira Queens 300g

    Open Product Description
    €2.35
    €7.83/kg
  • Dunnes Stores Simply Better 4 Handmade Mixed Berry Crumble Slices 190g

    Open Product Description
    €3.50
    €18.42/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores 9 Mini Halloween Cupcakes 190g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.69
  • Bake Shop 8 Variety Queen Cakes 210g

    Open Product Description
    €3.15
    €15.00/kg
  • Vegetarian
    Café Sol Nut Bar & Chocolate 35g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.99
    €0.06/g
  • New Product
    Vegetarian
    Cadbury Dairy Milk Caramel 14 Caramel Flapjack Bites
    Buy 2 for €5
    New Product
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Café Sol Peanut Butter 50g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.75
    €0.06/g
  • Vegetarian
    Café Sol Chocolate Orange 50g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.75
    €0.06/g
  • Dunnes Stores 4 Bramley Apple Turnovers 300g
    Buy 2 for €3

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €1.79
    €5.97/kg
    Offer Valid: 24th Sep - 31st Dec
  • Dunnes Stores Simply Better 4 Handmade Raspberry Bakewell Slices 200g

    Open Product Description
    €3.50
    €17.50/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Blueberry Mini Muffins 375g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.09
    €0.19 each
  • Bake Shop 9 Madeira Queen Cakes 200g

    Open Product Description
    €2.09
    €10.45/kg
  • Bake Shop 9 Assorted Queen Cakes 230g

    Open Product Description
    €2.69
    €11.70/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Double Chocolate Mini Muffins 415g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.75
    €6.63/kg
  • Dunnes Stores Simply Better 2 Handmade Salted Caramel Shortbread Slices 110g

    Open Product Description
    €2.29
    €20.82/kg
  • Dunnes Stores Simply Better 4 Handmade Belgian Chocolate Brownies 180g
    SAVE €0.49

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €3.50
    €19.44/kg
    was €3.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Café Sol Millionaire Shortbread 55g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.99
    €36.18/kg
  • Vegetarian
    Café Sol Raspberry Bakewell 60g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.99
    €33.17/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Chocolate Brownie Mini Bites 280g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.00
    €17.86/kg
  • 7 Almond Fingers 325g

    Open Product Description
    €1.99
    €6.12/kg
  • Dunnes Stores Simply Better 4 Handmade Hazelnut Fudge Shortbread Slices 165g
    SAVE €0.49

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €3.50
    €21.21/kg
    was €3.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Café Sol Rocky Road 45g

    Open Product Description
    €1.99
    €0.04/g
  • Dunnes Stores 4 Large Jam Donuts 70g

    Open Product Description
    €2.99
    €0.75 each
  • Dunnes Stores Chocolate Sprinkles Doughnuts 4 Pk

    Open Product Description
    €2.99
    €0.75 each
  • Dunnes Stores Mixed Iced Ring Doughnuts 4 Pk

    Open Product Description
    €2.99
    €0.75 each
  • Dunnes Stores Sugar Ring Doughnuts 4 Pack

    Open Product Description
    €2.39
    €0.60 each