Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Gateaux Mini Rolls Original 6 x 37g (222g)
    SAVE €0.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €2.00
    €9.01/kg
    was €2.50
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Tear 'n' Share Cinnamon Buns 476g

    Open Product Description
    €5.99
    €12.58/kg
  • Matt Reilly Cakes 9 Iced Queens 230g

    Open Product Description
    €2.99
    €13.00/kg
  • Vegetarian
    Mr Kipling Fiendish French Fancies Halloween Cakes 8 Pack
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.00
    €13.89/kg
  • Mr. Brownie Galactic Brownies 200g

    Open Product Description
    €2.99
    €14.95/kg
  • Mr. Brownie 8 Chocolate Brownies 200g

    Open Product Description
    €2.99
    €14.95/kg
  • Carleton Cakes 8 Caramel Squares 280g

    Open Product Description
    €2.50
    €8.93/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores 5 Iced Fruit Slices 280g
    Buy 2 for €6.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €6.50
    €3.99
    €14.25/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 31st Dec
  • Stafford's 7 Joannes Iced Buns 460g

    Open Product Description
    €5.49
    €11.93/kg
  • Vegetarian
    Cadbury Halloween Pumpkin Patch Chocolate Cakes 4 Pack
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.25
    €34.27/kg
  • Dunnes Stores Simply Better 4 Handmade Salted Caramel Shortbread Slices 170g
    SAVE €0.49

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €3.50
    €20.59/kg
    was €3.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • New Product
    Vegetarian
    Cadbury Dairy Milk 14 Mini Cookies
    Buy 2 for €5
    New Product
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Café Sol Granola Bar 50g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.99
    €0.04/g
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Chocolate Chip Mini Muffins 415g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €7.20/kg
  • Stafford's Dipped Viennese 300g

    Open Product Description
    €4.69
    €15.63/kg
  • New Product
    Vegetarian
    Cadbury Dairy Milk Caramel 14 Mini Cookies
    Buy 2 for €5
    New Product
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Stafford's Iced Fancies 280g

    Open Product Description
    €4.49
    €16.04/kg
  • New Product
    Vegetarian
    Cadbury Dairy Milk 14 Brownie Bites
    Buy 2 for €5
    New Product
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • New Product
    Vegetarian
    Mr Kipling Milk Chocolate & Orange Cake Slices 6 Pack
    New Product
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.50
    €0.42 each
  • New Product
    Vegetarian
    Cadbury 5 Spooky Mallow Marshmallow Flavour Cake Bars
    New Product
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.50
    €0.50 each
  • Fiona Cairns Iced Gingerbread on Stick Pumpkin Day of Dead & Frankenstein 52g

    Open Product Description
    €3.89
    €74.81/kg
  • Joanne's Vanilla Buttercream Cupcake 400g

    Open Product Description
    €7.99
    €19.98/kg
  • Joanne's Buttercream Dainty Cupcakes 300g

    Open Product Description
    €6.99
    €24.10/kg
  • Joanne's Buttercream Topped Dainty Delights 380g

    Open Product Description
    €7.99
    €19.98/kg
  • Joanne's Chocolate & Caramel Cupcakes 400g

    Open Product Description
    €7.99
    €19.98/kg
  • Joanne's Mini Mallow Buttercream Cupcake 400g

    Open Product Description
    €7.99
    €19.98/kg
  • Vegetarian
    Fiona Cairns 6 Chocolate Sponge Fairy Cakes - Stars & Balloons
    Vegetarian

    Open Product Description
    €8.99
    €1.50 each
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Viennese Whirls 200g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €14.95/kg
  • New Product
    Cadbury Cornflake Clusters 135g
    Buy 2 for €5
    New Product

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct