Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • John West Tuna Steak with a Little Spring Water 3 x 60g
    SAVE 25%

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €3.00
    €16.67/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • John West Yellowfin Tuna Fillets In Olive Oil 180g
    SAVE €0.51

    Open Product Description
    SAVE €0.51
    €5.99
    €33.28/kg
    was €6.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • John West Tuna Steak with a Little Sunflower Oil 3 x 60g
    SAVE 25%

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €3.00
    €16.67/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • John West No Drain Fridge Pot Tuna Steak with a Little Spring Water 110g
    SAVE €0.89

    Open Product Description
    SAVE €0.89
    €2.00
    €18.18/kg
    was €2.89
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • John West No Drain Fridge Pot Tuna Steak with a Little Brine 110g
    SAVE €0.89

    Open Product Description
    SAVE €0.89
    €2.00
    €18.18/kg
    was €2.89
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • John West Stir & Serve Tuna in Spicy Mexican Sauce MSC 300g
    SAVE €1.51

    Open Product Description
    SAVE €1.51
    €2.49
    €8.30/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 6th Oct
  • John West Stir & Serve Tuna in Tomato & Basil Sauce MSC 300g
    SAVE €1.51

    Open Product Description
    SAVE €1.51
    €2.49
    €8.30/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 6th Oct
  • John West Stir & Serve Tuna in Mild Curry Sauce MSC 300g
    SAVE €1.51

    Open Product Description
    SAVE €1.51
    €2.49
    €8.30/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 6th Oct
  • John West Lemon & Thyme No Drain Tuna Infusions 80g
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €2.00
    €25.00/kg
    was €2.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • John West No Drain Fridge Pot Tuna Steak with a Little Sunflower Oil 110g
    SAVE €0.89

    Open Product Description
    SAVE €0.89
    €2.00
    €18.18/kg
    was €2.89
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • John West Jacket Toppers Tuna with a French Style Dressing 85g

    Open Product Description
    €2.50
    €29.41/kg
  • John West Tuna Steak with a Little Brine 3 x 60g
    SAVE 25%

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €3.00
    €16.67/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • John West Stir & Serve Tuna in Soy, Ginger & Honey Sauce MSC 300g
    SAVE €1.51

    Open Product Description
    SAVE €1.51
    €2.49
    €8.30/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 6th Oct
  • John West Light French Tuna Pasta Salad 220g
    SAVE €0.80

    Open Product Description
    SAVE €0.80
    €3.00
    €13.64/kg
    was €3.80
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • John West on the Go Light Italian Tuna Pasta Salad 220g
    SAVE €0.80

    Open Product Description
    SAVE €0.80
    €3.00
    €13.64/kg
    was €3.80
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • John West On the Go Harissa Spiced Super Tuna Salad 220g

    Open Product Description
    €3.99
    €18.14/kg
  • John West Natural Protein Tuna Salad With Quinoa, Legumes and Vegetables 220g

    Open Product Description
    €4.00
    €18.18/kg
  • Ortiz Tuna in Olive Oil

    Open Product Description
    €8.95
    €32.43/kg
  • John West Ventresca Tuna Fillets in Olive Oil 110g

    Open Product Description
    €5.50
    €50.00/kg
  • John West No Drain Fridge Pot Tuna Steak with a Little Brine 3 x 110g

    Open Product Description
    €7.50
    €22.73/kg
  • John West No Drain Fridge Pot Tuna Steak with a Little Spring Water 3 x 110g

    Open Product Description
    €7.50
    €22.73/kg
  • Sheridans Cheesemongers Ortiz Yellowfin Tuna in Olive Oil 250g

    Open Product Description
    €8.60
    €34.40/kg
  • John West Natural Protein Tuna Steak Olive Oil 120g

    Open Product Description
    €2.99
    €24.92/kg
  • John West Natural Protein Tuna Steak Brine 120g

    Open Product Description
    €2.99
    €24.92/kg
  • John West No Drain Fridge Pot Tuna Steak with a Little Sunflower Oil 3x110g

    Open Product Description
    €7.50
    €22.73/kg
  • Dunnes Stores Tuna Steak in a Little Brine 110g

    Open Product Description
    €0.99
    €9.00/kg
  • Dunnes Stores Tuna Chunks in Sunflower Oil 3 x 185g

    Open Product Description
    €4.19
    €7.55/kg
  • Dunnes Stores Tuna Chunks in Sunflower Oil 185g

    Open Product Description
    €1.50
    €8.11/kg
  • Dunnes Stores Tuna Steak in a Little Sunflower Oil 110g

    Open Product Description
    €0.99
    €9.00/kg
  • Dunnes Stores Tuna Chunks in Brine 145g

    Open Product Description
    €0.79
    €5.45/kg