Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • James Whelan 4 Hero Fillet Steaks 500g

    Open Product Description
    €25.00
    €50.00/kg
  • James Whelan 4 Jamie Burgers 440g

    Open Product Description
    €9.99
    €22.70/kg
  • James Whelan 8 Mammas Meatballs 400g

    Open Product Description
    €10.49
    €26.23/kg
  • James Whelan 2 Matured Striploin Steaks 440g

    Open Product Description
    €16.60 avg/ea
    €40.99/kg
    Final cost based on weight
  • James Whelan 12 Mammas Meatballs 600g

    Open Product Description
    €14.50
    €24.17/kg
  • James Whelan 4 Dry Aged Beef Burger 720g

    Open Product Description
    €15.18 avg/ea
    €21.00/kg
    Final cost based on weight
  • James Whelan Casserole Steak 500g

    Open Product Description
    €10.20 avg/ea
    €17.99/kg
    Final cost based on weight
  • James Whelan 8 Mammas Meatballs 400g

    Open Product Description
    €10.49
    €26.23/kg
  • James Whelan Dry Aged Beef Burger 380g

    Open Product Description
    €7.69 avg/ea
    €21.00/kg
    Final cost based on weight
  • Vegetarian
    Grazetti 4 Focaccia Breadsticks Berry & Chia
    Vegetarian

    Open Product Description
    €9.11 avg/ea
    €22.50/kg
    Final cost based on weight
  • James Whelan 2 Premium Jamie Burgers 360g

    Open Product Description
    €7.50
    €20.83/kg
  • James Whelan Dry Aged Meatballs 600g

    Open Product Description
    €9.99
    €16.65/kg
  • James Whelan Steak Stir Fry 900g

    Open Product Description
    €14.99
    €16.66/kg
  • James Whelan 4 Sandwich Steaks 340g

    Open Product Description
    €13.32 avg/ea
    €40.99/kg
    Final cost based on weight
  • James Whelan 2 Be Good Burger 220g

    Open Product Description
    €5.99
    €27.23/kg
  • James Whelan Sharing Fillet Steak 200g

    Open Product Description
    €9.40 avg/ea
    €50.00/kg
    Final cost based on weight
  • James Whelan Sirloin Steak 400g

    Open Product Description
    €11.49 avg/ea
    €29.99/kg
    Final cost based on weight
  • James Whelan Bavette Stir Fry 600g

    Open Product Description
    €10.99
    €18.32/kg
  • James Whelan Fillet Steak Stirfry 900g

    Open Product Description
    €19.99
    €22.21/kg
  • James Whelan Boneless Beef Shortrib 600g

    Open Product Description
    €15.93 avg/ea
    €30.00/kg
    Final cost based on weight
  • James Whelan Beef Cheek 365g

    Open Product Description
    €9.02 avg/ea
    €21.99/kg
    Final cost based on weight
  • James Whelan Bavette Steak Kebab 500g

    Open Product Description
    €7.61 avg/ea
    €17.99/kg
    Final cost based on weight
  • James Whelan 2 Premium Hache Burgers 370g

    Open Product Description
    €6.99
    €18.89/kg
  •  James Whelan Steak Dauphinoise 600g

    Open Product Description
    €11.99
    €19.98/kg
  • James Whelan Beef Shin Osso Bucco 425g

    Open Product Description
    €8.57 avg/ea
    €18.50/kg
    Final cost based on weight
  • James Whelan Hanger Steak 444g

    Open Product Description
    €8.94 avg/ea
    €19.99/kg
    Final cost based on weight
  • James Whelan Beef Short Ribs 500g

    Open Product Description
    €10.95 avg/ea
    €20.50/kg
    Final cost based on weight