Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Philadelphia Original Soft Cream Cheese Family Pack 280g

    Open Product Description
    €4.00
    €14.29/kg
  • Vegetarian
    Strings & Things Cheestrings 160g (8 x 20g)
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.49
    €21.81/kg
  • Vegetarian
    Strings & Things Twisted Cheestrings 160g (8 x 20g)
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.49
    €21.81/kg
  • Dairylea Lunchers Ham N' Cheese 65 g

    Open Product Description
    €2.25
    €34.62/kg
  • Philadelphia Light Soft Cream Cheese 280g

    Open Product Description
    €4.00
    €14.29/kg
  • Dairylea Snackers Cheese & Crackers with Oreo Cheese Snack 56.5 g

    Open Product Description
    €2.25
    €39.82/kg
  • Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snack 3 pack Multipack (3 x 41g) 123 g
    HALF PRICE

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.50
    €12.20/kg
    was €3.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dairylea Snackers Cheese & Crackers with Cadbury Buttons Cheese Snack 57.5 g

    Open Product Description
    €2.25
    €39.13/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Glenisk Fat Free Natural Cottage Cheese 320g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.59
    €8.09/kg
  • Mini Babybel Original Cheese Snacks 6 x 20g

    Open Product Description
    €2.80
    €23.33/kg
  • Dairylea Lunchers Chicken 'N' Cheese Snack 60 g

    Open Product Description
    €2.25
    €37.50/kg
  • Dairylea Dunkers Nachos Cheese Snack 3 pack Multipack (3 x 43g) 129 g
    HALF PRICE

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.50
    €11.63/kg
    was €3.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Kilmeaden Irish Cheddar Snack Bar 5 x 20g (100g)
    SAVE €0.30

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €2.50
    €25.00/kg
    was €2.80
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Philadelphia Original Soft Cream Cheese 165G
    HALF PRICE

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.32
    €8.00/kg
    was €2.65
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Graham's The Family Dairy Low Fat Cottage Cheese 300g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.59
    €8.63/kg
  • Philadelphia Garlic & Herbs Soft Cream Cheese Family Pack 280g

    Open Product Description
    €4.00
    €14.29/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Glenisk Natural Whole Milk Cottage Cheese 320g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.59
    €8.09/kg
  • Vegetarian
    Graham's the Family Dairy Cottage Cheese Natural 300g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.59
    €8.63/kg
  • Philadelphia Snack Soft Cheese Dip & Breadsticks 3 Pack Multipack 126g (3 x 42g)

    Open Product Description
    €2.70
    €0.90 each
  • Philadelphia Original Soft Cream Cheese Mini 140 g

    Open Product Description
    €2.65
    €18.93/kg
  • Dairylea Dunkers Ritz Cheese Snack 3 pack Multipack (3 x 43g) 129 g
    HALF PRICE

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.50
    €11.63/kg
    was €3.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Charleville Creations Lighter Mature Cheddar with Black Pepper 125g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.49
    €19.92/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Strings & Things Cheestrings 80g (4x20g)
    SAVE €0.25
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.25
    €2.00
    €25.00/kg
    was €2.25
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Charleville Creations Lighter Mature Cheddar 125g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.49
    €19.92/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Philadelphia Light Soft Cream Cheese Tub 165 g
    HALF PRICE

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.32
    €8.00/kg
    was €2.65
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • The Laughing Cow Original Cheese Spread Triangles x8 120g

    Open Product Description
    €2.65
    €22.08/kg
  • Mini Babybel Original Cheese Snacks 12 x 20g

    Open Product Description
    €3.95
    €16.46/kg
  • Vegetarian
    Strings & Things Twisted Cheestrings 80g (4 x 20g)
    SAVE €0.25
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.25
    €2.00
    €25.00/kg
    was €2.25
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Philadelphia Light Soft Cheese Mini Tubs 140g (4 x 35g)

    Open Product Description
    €2.65
    €18.93/kg
  • Killowen Farm Natural Irish Cream Cheese 180g

    Open Product Description
    €2.49
    €13.83/kg