Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Gluten Free
    Bunalun Organic Cooking Chopped Tomatoes with Herbs 400g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €1.71
    €4.28/kg
  • Cirio Peeled Plum Tomatoes 400g

    Open Product Description
    €1.59
    €3.98/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Roma Passata Sieved Tomatoes 680g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.20
    €4.71/kg
  • Cirio Polpa Fine Plain Finely Chopped Tomatoes 390g
    ONLY €1.25

    Open Product Description
    ONLY €1.25
    €1.25
    €3.21/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Italian Tomato Purèe 130g
    Buy 2 for €2.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €2.50
    €1.49
    €11.46/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Organic
    BUNALUN Organic Double Concentrate Tomato Purée
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    €2.25
    €17.31/kg
  • Cirio Polpa Fine Finely Chopped Tomatoes with Basil 390g
    ONLY €1.25

    Open Product Description
    ONLY €1.25
    €1.25
    €3.21/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Italian Cherry Tomatoes in a Rich Tomato Juice 400g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.00
    €2.50/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    Bunalun Organic Cooking Tomato & Basil Sauce 350g
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €3.19
    €9.11/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Bunalun Organic Tomato Passata with Chilli 680g
    SAVE €0.60
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.60
    €2.35
    €3.46/kg
    was €2.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Sunny South Passata with Basil & Sun-Ripened Tomatoes 700g

    Open Product Description
    €2.59
    €3.70/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Bunalun Organic Whole Peeled Plum Tomatoes 400g
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    €1.55
    €3.88/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Italian Chopped Tomatoes 3 x 400g
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.00
    €2.50/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Italian Whole Peeled Tomatoes 400g
    Buy 2 for €3

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €1.79
    €4.48/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Italian Chopped Tomatoes 400g
    Buy 2 for €2

    Open Product Description
    Buy 2 for €2
    €1.25
    €3.13/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Organic
    Vegan
    Biona Organic Tomato Puree Concentrate 200g
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €3.49
    €17.45/kg
  • Organic
    Biona Organic Whole Plum Tomatoes 400g
    Organic

    Open Product Description
    €2.09
    €5.23/kg
  • Organic
    Biona Organic Chopped Peeled Tomatoes 400g
    SAVE €0.66
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.66
    €1.53
    €3.83/kg
    was €2.19
    Offer Valid: 1st Sep - 6th Oct