Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade Award Winning Sticky Toffee Pudding 420g

    Open Product Description
    €6.99
    €16.64/kg
  • Dunnes Stores Rich & Fruity Raspberry Sundae 120g
    Buy 2 for €3.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €3.50
    €2.00
    €16.67/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better All Butter Sticky Toffee Puddings 260g (2 x 130g)
    Meal Deal €16

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €4.99
    €19.19/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade Madagascan Vanilla & Raspberry Panna Cotta 2 x 140g
    Meal Deal €16

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €5.50
    €19.64/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade Raspberry Sherry Trifles 2 x 170g
    Meal Deal €16

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €5.50
    €16.18/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade Belgian Chocolate Sauce 180g

    Open Product Description
    €2.99
    €16.61/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Irish Made Vanilla Bean Fresh Custard 330g

    Open Product Description
    €2.99
    €9.06/kg
  • Dunnes Stores Simply Better French Chocolate Mousse 2 x 100g (200g)
    Meal Deal €16

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €4.99
    €24.95/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Sweet & Creamy Raspberry Eton Mess 110g
    Buy 2 for €3.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €3.50
    €2.00
    €18.18/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Caramel Cream Dessert 240g (2 x 120g)
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.12
    €8.83/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade All Butter Bramley Apple Puddings 260g (2 x 130g)
    Meal Deal €16

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €4.99
    €19.19/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Mango & Passionfruit Eton Mess 110g
    Buy 2 for €3.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €3.50
    €2.00
    €18.18/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Simply Better Handmade Carrot & Walnut Cake 300g
    SAVE €1
    Gluten Free

    Open Product Description
    SAVE €1
    €5.99
    €19.97/kg
    was €6.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade All Butter Triple Chocolate Pudding 420g

    Open Product Description
    €6.99
    €16.64/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade All Butter Triple Chocolate Puddings 260g (2 x 130g)
    Meal Deal €16

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €4.99
    €19.19/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores My Family Favourites Chocolate Dessert with Dairy Milk 4 x 125g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €0.99
    €1.98/kg
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Simply Better Handmade Double Chocolate Brownie 300g
    ONLY €5.79
    Gluten Free

    Open Product Description
    ONLY €5.79
    €5.79
    €19.30/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Handmade Madagascan Vanilla Baked Cheesecakes 2 x 100g
    Meal Deal €16
    Vegetarian

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €5.50
    €27.50/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct