Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Organic
    Hildegard Health Organic Spelt Puffs with Honey 375g
    Organic

    Open Product Description
    €6.49
    €17.31/kg
  • True Natural Goodness Wheatgerm 500g

    Open Product Description
    €3.25
    €6.50/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Nairn's Scottish Porridge Oats 450g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €4.75
    €10.56/kg
  • True Natural Goodness Pinhead Oatmeal 500g

    Open Product Description
    €2.35
    €4.70/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Bio&Me Pistachio & Chia Overnight Oats 350g
    SAVE €1.27
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.27
    €5.08
    €14.51/kg
    was €6.35
    Offer Valid: 1st Sep - 6th Oct