Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Gluten Free
    Finnebrogue Naked 6 Pork Sausages 400g
    SAVE €0.72
    Gluten Free

    Open Product Description
    SAVE €0.72
    €2.87
    €7.18/kg
    was €3.59
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Irish White Pudding 300g
    ONLY €1.50

    Open Product Description
    ONLY €1.50
    €1.50
    €5.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Henry Denny & Sons 8 Jumbo Pork Sausage 454g

    Open Product Description
    €3.89
    €8.57/kg
  • Loughnane's of Galway Chicken Sausages 350g
    SAVE €0.90

    Open Product Description
    SAVE €0.90
    €3.59
    €10.26/kg
    was €4.49
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Oakpark 6 Unsmoked Lean Bacon Medallions 170g

    Open Product Description
    €2.99
    €17.59/kg
  • Henry Denny & Sons 6 Maple Cured Bacon Rashers 200g

    Open Product Description
    €3.50
    €17.50/kg
  • Hodgins Jumbo Pork Sausages 800g
    SAVE €0.72

    Open Product Description
    SAVE €0.72
    €2.87
    €3.59/kg
    was €3.59
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Henry Denny & Sons 6 Hickory Smoked Thick Cut Bacon Rashers 240g
    Buy 3 for €10

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €4.50
    €18.75/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Frozen
    Dunnes Stores Simply Better 8 All Butter Mini Croissants 240g
    Buy 2 for €7
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €7
    €3.99
    €16.63/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Oakpark Naturally Smoked Turkey Lardons 150g

    Open Product Description
    €2.00
    €13.33/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Irish Black Pudding 300g
    ONLY €1.50

    Open Product Description
    ONLY €1.50
    €1.50
    €5.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Oakpark 6 Unsmoked Thick Cut Irish Back Rashers 300g
    Buy 2 for €6

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.99
    €13.30/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores 8 Irish Pork Sausages 227g

    Open Product Description
    €1.00
    €4.41/kg
  • Clonakilty 6 Butcher Style Pork Dinner Sausages 360g

    Open Product Description
    €4.50
    €12.50/kg
  • Kelly's of Newport Artisan Butchers White Pudding 280g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.49
    €8.89/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • The Butcher's Daughter Traditional Handcrafted Irish Pork Sausages 400g

    Open Product Description
    €4.59
    €11.48/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Irish Black & White Pudding 260g
    ONLY €1.50

    Open Product Description
    ONLY €1.50
    €1.50
    €5.77/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Henry Denny & Sons 6 Maple Cured Thick Cut Bacon Rashers 240g
    Buy 3 for €10

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €4.50
    €18.75/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Clonakilty 8 Gluten Free Irish Pork Sausages 440g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €4.50
    €10.23/kg
  • Dunnes Stores Simply Better 24 Irish Pork Cocktail Sausages 360g

    Open Product Description
    €3.29
    €10.97/kg
  • Oakpark 6 Smoked Thick Cut Irish Back Rashers 300g
    Buy 2 for €6

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.99
    €13.30/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Kelly's of Newport Artisan Butchers 12 Pork Sausages 350g

    Open Product Description
    €3.79
    €10.83/kg
  • O'Neills Dry Cured Streaky Rashers 200g

    Open Product Description
    €2.99
    €14.95/kg
  • Gluten Free
    Mallons High in Protein 6 Pork Sausages 240g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €3.49
    €14.54/kg
  • Dunnes Stores Unsmoked Irish Back Rashers 370g

    Open Product Description
    €2.49
    €6.73/kg
  • Kelly's of Newport Artisan Butchers Black Pudding 280g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.49
    €8.89/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 4 Irish Pork Jumbo Sausages 400g

    Open Product Description
    €3.75
    €9.38/kg
  • O'Neills Pork Sausages 227g

    Open Product Description
    €1.95
    €8.59/kg
  • Oakpark 6 Unsmoked Irish Back Rashers 200g
    Buy 2 for €6

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.49
    €17.45/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores 16 Irish Pork Jumbo Sausages 800g
    Buy 3 for €10

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €3.79
    €4.74/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct