Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Dunnes Stores All Butter Croissant
    Buy 4 for €4.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €4.50
    €1.40
    Offer Valid: 7th Aug - 31st Dec
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Chocolate & Hazelnut Croissant
    Buy 4 for €4.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €4.50
    €1.50
    Offer Valid: 7th Aug - 31st Dec
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Pain au Chocolat
    Buy 4 for €4.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €4.50
    €1.50
    Offer Valid: 7th Aug - 31st Dec
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Pain aux Raisins
    Buy 4 for €4.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €4.50
    €1.40
    Offer Valid: 7th Aug - 31st Dec
  • Dunnes Stores Bakery 4 Round Apple Lattice

    Open Product Description
    €2.95
    €0.74 each
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Almond Croissant 81g
    Buy 4 for €4.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €4.50
    €1.40
    Offer Valid: 7th Aug - 31st Dec
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better French Made All Butter Croissants 4 x 70g (280g)
    Buy 2 for €7
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €7
    €3.99
    €14.25/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Midi Fruit Scones 4 Pack

    Open Product Description
    €2.75
    €0.69 each
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Croissant 4's
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.75
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better French Made All Butter Pain Au Chocolat 4 x 75g (300g)
    Buy 2 for €7
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €7
    €3.99
    €13.30/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores 2 Fruit Danish Pastries 170g
    Buy 2 for €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €1.69
    €0.85 each
    Offer Valid: 24th Sep - 31st Dec
  • Vegetarian
    Dunnes Stores 2 Bramley Apple Danish Pastries 170g
    Buy 2 for €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €1.69
    €9.94/kg
    Offer Valid: 24th Sep - 31st Dec
  • Frozen
    Dunnes Stores Simply Better 8 All Butter Mini Croissants 240g
    Buy 2 for €7
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €7
    €3.99
    €16.63/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Frozen
    Dunnes Stores Simply Better All Butter Cinnamon Swirls 4 x 100g (400g)
    Buy 2 for €7
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €7
    €3.99
    €9.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better French Made 8 All Butter Mini Pastries 220g
    Buy 2 for €7
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €7
    €3.99
    €18.14/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Viennoiserie Croissant 4s
    Buy 2 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €0.75 each
    Offer Valid: 18th Aug - 3rd Oct
  • Frozen
    Dunnes Stores Simply Better All Butter Puff Pastry 400g
    Frozen

    Open Product Description
    €5.99
    €14.98/kg
  • Dunnes Stores Deluxe Cherry Scone 150g
    Buy 4 for €4.50

    Open Product Description
    Buy 4 for €4.50
    €1.50
    Offer Valid: 7th Aug - 31st Dec
  • Dunnes Stores Deluxe Fruit Scone 150g
    Buy 4 for €4.50

    Open Product Description
    Buy 4 for €4.50
    €1.50
    Offer Valid: 7th Aug - 31st Dec
  • Dunnes Stores Deluxe Plain Scone 150g
    Buy 4 for €4.50

    Open Product Description
    Buy 4 for €4.50
    €1.50
    Offer Valid: 7th Aug - 31st Dec
  • Dunnes Stores Pear and Almond Scone 85g
    Buy 4 for €4.50

    Open Product Description
    Buy 4 for €4.50
    €1.50
    Offer Valid: 7th Aug - 31st Dec
  • Dunnes Stores Raspberry Scone 100g
    Buy 4 for €4.50

    Open Product Description
    Buy 4 for €4.50
    €1.50
    Offer Valid: 7th Aug - 31st Dec