Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Nutella Hazelnut Chocolate Spread Jar 630g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €6.29
    €9.98/kg
  • Boyne Valley Honey 340g + 33% Ex Free

    Open Product Description
    €3.59
    €10.56/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Bonne Maman Bitter Orange Fine Shred Marmalade 370g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.30
    €11.62/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Bonne Maman Strawberry Conserve 370g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.30
    €11.62/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Bonne Maman Raspberry Conserve 370g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.30
    €11.62/kg
  • Folláin Traditional Recipe Strawberry 370g

    Open Product Description
    €3.10
    €8.38/kg
  • Folláin Traditional Recipe Raspberry 370g

    Open Product Description
    €3.10
    €8.38/kg
  • Vegan
    Dunnes Stores Wholefoods Smooth Peanut Butter 340g
    Vegan

    Open Product Description
    €2.39
    €7.03/kg
  • Vegetarian
    Kelkin Smooth Peanut Butter 350g
    SAVE €1.15
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.15
    €3.50
    €10.00/kg
    was €4.65
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Kelkin Crunchy Peanut Butter 350g
    SAVE €1.15
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.15
    €3.50
    €10.00/kg
    was €4.65
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Kelkin Smooth 100% Peanut Butter 210g
    Vegan

    Open Product Description
    €4.00
    €19.05/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Bonne Maman Apricot Conserve 370g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.29
    €11.59/kg
  • Vegan
    Kelkin Crunchy 100% Peanut Butter 210g
    Vegan

    Open Product Description
    €4.00
    €19.05/kg
  • Bonne Maman Blackcurrant Conserve 370g

    Open Product Description
    €4.30
    €11.62/kg
  • Organic
    Healy Family 100% Organic Honey 340g
    Organic

    Open Product Description
    €3.59
    €10.56/kg
  • Gluten Free
    St Dalfour Orange Marmalade Fruit Spread 284g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €3.49
    €12.29/kg
  • Vegetarian
    Nutella Hazelnut Chocolate Spread Jar 350g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.89
    €11.11/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Clear Squeezy Honey 454g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.70
    €3.74/kg
  • Vegan
    Biscoff Smooth Spread 400g
    SAVE €1.08
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €1.08
    €3.22
    €8.05/kg
    was €4.30
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Dunnes Stores Wholefoods Crunchy Peanut Butter 340g
    Vegan

    Open Product Description
    €2.39
    €7.03/kg
  • Folláin Nothing But Fruit Strawberry 340g
    SAVE €0.75

    Open Product Description
    SAVE €0.75
    €2.50
    €7.35/kg
    was €3.25
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    St Dalfour Strawberry Fruit Spread 284g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €3.49
    €12.29/kg
  • Boyne Valley 250+ Manuka Honey 150g

    Open Product Description
    €15.99
    €106.60/kg
  • Gluten Free
    St Dalfour Raspberry Fruit Spread 284g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €3.49
    €12.29/kg
  • Boyne Valley Honey 250g

    Open Product Description
    €2.99
    €11.96/kg
  • Bonne Maman Smooth Strawberry 335g
    SAVE €0.85

    Open Product Description
    SAVE €0.85
    €3.00
    €8.96/kg
    was €3.85
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Bonne Maman Smooth Apricot 335g
    SAVE €0.85

    Open Product Description
    SAVE €0.85
    €3.00
    €8.96/kg
    was €3.85
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Bonne Maman Hazelnut Chocolate Spread 360g
    SAVE €0.99

    Open Product Description
    SAVE €0.99
    €4.50
    €12.50/kg
    was €5.49
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Bonne Maman Hazelnut Chocolate Spread 250g

    Open Product Description
    €4.29
    €17.16/kg
  • Bonne Maman Smooth Red Fruits 335g
    SAVE €0.85

    Open Product Description
    SAVE €0.85
    €3.00
    €8.96/kg
    was €3.85
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct