Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Dunnes Stores Classic Cat Treats Cat Biscuits with Chicken & Cheese 65g

    Open Product Description
    €1.30
    €20.00/kg
  • Dunnes Stores Classic Cat Treats Anti Hairball Cat Biscuits with Salmon 65g

    Open Product Description
    €1.30
    €20.00/kg
  • FELIX Goody Bag Original Mix Cat Treats 60g
    SAVE 25%

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €1.50
    €25.00/kg
    was €2.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • FELIX Goody Bag Mixed Grill Cat Treats 60g
    SAVE 25%

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €1.50
    €25.00/kg
    was €2.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • FELIX Goody Bag Seaside Mix Cat Treats 60g
    SAVE 25%

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €1.50
    €25.00/kg
    was €2.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Classic Cat Treats Cat Sticks Rich in Salmon & Trout 10 x 5g (50g)

    Open Product Description
    €1.55
    €0.03/g
  • Whiskas Kitten Cat Milk Bottle 3 x 200ml

    Open Product Description
    €6.00
    €10.00/l
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits With Catnip Flavour 200g

    Open Product Description
    €6.29
    €31.45/kg
  • WHISKAS® TEMPTATIONS™ Adult Cat Treats with Chicken & Cheese 60g
    SAVE €0.55

    Open Product Description
    SAVE €0.55
    €2.00
    €33.33/kg
    was €2.55
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Lily's Kitchen The Ultimate Bribe Treats with Chicken for Cats 60g

    Open Product Description
    €2.75
    €45.83/kg
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits with Chicken 60g

    Open Product Description
    €2.80
    €46.67/kg
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits With Chicken & Duck Flavour 60g

    Open Product Description
    €2.80
    €46.67/kg
  • DREAMIES Cat Treat Biscuits With Salmon Flavour 60g

    Open Product Description
    €2.80
    €46.67/kg