Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Oakpark 6 Naturally Smoked Irish Back Rashers 200g
    Buy 2 for €6

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.49
    €17.45/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Jack & Eddie's 12 Finest Pork Sausages 350g

    Open Product Description
    €4.49
    €12.83/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Irish Pork Sausage Meat 454g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €6.59/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Loughnane's of Galway Premium White Pudding 300g
    Buy 3 for €5

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €2.49
    €8.30/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Frozen
    Dunnes Stores Simply Better All Butter Cinnamon Swirls 4 x 100g (400g)
    Buy 2 for €7
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €7
    €3.99
    €9.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • New Product
    Henry Denny & Sons 6 Unsmoked Bacon Rashers Made Without Nitrites 200g
    SAVE €0.78
    New Product

    Open Product Description
    SAVE €0.78
    €3.11
    €15.55/kg
    was €3.89
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Loughnane's of Galway Premium Black Pudding 300g
    Buy 3 for €5

    Open Product Description
    Buy 3 for €5
    €2.49
    €8.30/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • New Product
    Henry Denny & Sons 6 Smoked Bacon Rashers Made Without Nitrites 200g
    SAVE €0.78
    New Product

    Open Product Description
    SAVE €0.78
    €3.11
    €15.55/kg
    was €3.89
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • New Product
    Mallons 8 Masterclass Irish Pork Sausages 320g
    Buy 3 for €10
    New Product

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €3.99
    €12.47/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • New Product
    Mallons 8 Masterclass Irish Pork Sausages 320g
    Buy 3 for €10
    New Product

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €3.99
    €12.47/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • New Product
    Mallons Masterclass Maple Irish Pork Swirls 240g
    Buy 3 for €10
    New Product

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €3.49
    €14.54/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • New Product
    Mallons Masterclass Irish Pork Swirls Marmalade 240g
    Buy 3 for €10
    New Product

    Open Product Description
    Buy 3 for €10
    €3.49
    €14.54/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Jack & Eddie's 6 Finest Pork Sausages 350g

    Open Product Description
    €4.49
    €12.83/kg
  • Hicks of Dún Laoghaire Handmade Pudding

    Open Product Description
    €3.49 avg/ea
    €11.99/kg
    Final cost based on weight
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better French Made 8 All Butter Mini Pastries 220g
    Buy 2 for €7
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €7
    €3.99
    €18.14/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores 6 Thick Cut Unsmoked Irish Back Rashers 300g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.99
    €9.97/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 9 Hand Tied Irish Pork Sausages 338g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.79
    €8.25/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade Irish Black Pudding 300g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.79
    €9.30/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 6 Hand Tied Irish Pork Sausage 225g

    Open Product Description
    €1.99
    €8.84/kg
  • Dunnes Stores Smoked Irish Back Rashers 370g

    Open Product Description
    €2.49
    €6.73/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade Irish White Pudding 300g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.79
    €9.30/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better 12 Hand Tied Irish Pork Sausages 450g

    Open Product Description
    €3.69
    €8.20/kg
  • Dunnes Stores 6 Unsmoked Irish Back Rashers 240g

    Open Product Description
    €2.09
    €8.71/kg
  • Dunnes Stores 16 Unsmoked Irish Back Rashers 2 x 320g (640g)

    Open Product Description
    €4.49
    €7.02/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Viennoiserie Croissant 4s
    Buy 2 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €0.75 each
    Offer Valid: 18th Aug - 3rd Oct
  • Dunnes Stores 8 Irish Pork Jumbo Sausages 400g

    Open Product Description
    €1.95
    €4.88/kg
  • Dunnes Stores 6 Smoked Irish Back Rashers 240g

    Open Product Description
    €2.09
    €8.71/kg
  • Gluten Free
    Dunnes Stores Gluten Free 8 Irish Pork Sausages 227g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €1.49
    €6.56/kg
  • Dunnes Stores 16 Irish Pork Sausages 454g

    Open Product Description
    €1.79
    €3.94/kg
  • Frozen
    Dunnes Stores Simply Better All Butter Puff Pastry 400g
    Frozen

    Open Product Description
    €5.99
    €14.98/kg