Filter Results

Departments

Brand

Brand

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Ortiz Tuna in Olive Oil 112g

    Open Product Description
    €3.90
    €34.82/kg
  • Ortiz Tuna in Olive Oil

    Open Product Description
    €8.95
    €32.43/kg
  • Sheridans Cheesemongers Ortiz Boquerones 110g

    Open Product Description
    €8.70
    €79.09/kg
  • Sheridans Cheesemongers Ortiz Anchovies in Olive Oil 95g

    Open Product Description
    €13.50
    €135.00/l
  • Gluten Free
    Sheridans Cheesemongers Bonilla a la Vista Patatas Fritas 50g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €2.50
    €0.05/g
  • Sheridans Cheesemongers Irish Mixed-Seed Crackers 120g

    Open Product Description
    €3.70
    €30.83/kg
  • Sheridans Cheesemongers Irish Rye & Linseed Crackers 140g

    Open Product Description
    €3.70
    €26.43/kg
  • Sheridans Cheesemongers Valencia Almonds Paprika & Chilli Flake 120g

    Open Product Description
    €4.80
    €40.00/kg
  • Sheridans Cheesemongers Chutney for Cheese 105g

    Open Product Description
    €3.80
    €36.19/kg
  • Sheridans Cheesemongers Rustichella d'Abruzzo Spaghetti 500g
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €3.95
    €7.90/kg
    Offer Valid: 27th Sep - 31st Oct
  • Sheridans Cheesemongers Rustichella D'abruzzo Orzo 500g
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €4.20
    €8.40/kg
    Offer Valid: 27th Sep - 31st Oct
  • Sheridans Cheesemongers Rustichella d'Abruzzo Penne Rigate 500g
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €4.20
    €8.40/kg
    Offer Valid: 27th Sep - 31st Oct
  • Gluten Free
    Sheridans Cheesemongers Rustichella d'Abruzzo Gluten Free Potato Gnocchi 500g
    Buy 3 get Cheapest Free
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €6.30
    €12.60/kg
    Offer Valid: 27th Sep - 31st Oct
  • Sheridans Cheesemongers Rustichella d'Abruzzo Tomato and Basil Sauce
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €4.80
    €17.78/kg
    Offer Valid: 27th Sep - 31st Oct
  • Sheridans Cheesemongers Rustichella d'Abruzzo Fettuccine 250g
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €4.80
    €19.20/kg
    Offer Valid: 27th Sep - 31st Oct
  • Sheridans Cheesemongers Caramelised Onion Relish 105g

    Open Product Description
    €5.80
    €29.00/kg
  • Organic
    Sheridans Cheesemongers Prunotto Organic Tomato Passata 690g
    Buy 3 get Cheapest Free
    Organic

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €4.20
    €6.09/kg
    Offer Valid: 27th Sep - 31st Oct
  • Sheridans Cheesemongers Pimenton Paprika Smoked Powder 125g

    Open Product Description
    €2.70
    €21.60/kg
  • Organic
    Sheridans Cheesemongers Prunotto Pizza Sauce 340g
    Buy 3 get Cheapest Free
    Organic

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €5.40
    €15.88/kg
    Offer Valid: 27th Sep - 31st Oct
  • Organic
    Sheridans Cheesemongers Rustichella d'Abruzzo Kids Alphabet Pasta
    Buy 3 get Cheapest Free
    Organic

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €3.70
    €14.80/kg
    Offer Valid: 27th Sep - 31st Oct
  • Sheridans Cheesemongers Llewellyns  Apple Cider Vinegar 500ml

    Open Product Description
    €8.50
    €17.00/l
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade Festive Preserves 2 x 210g, 2 x 220g (860g)

    Open Product Description
    €9.00