Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Panadol Extra Film-Coated Tablets 12 Tablets

    Open Product Description
    €4.00
    €0.33 each
    Limit 1 per order
  • Paracetamol Film Coated Tablets 12s

    Open Product Description
    €2.10
    €0.17 each
    Limit 1 per order
  • Panadol ActiFast 500mg Tablets 10 Tablets

    Open Product Description
    €3.30
    €0.33 each
    Limit 1 per order
  • Panadol 500mg Film-Coated Tablets 12 Tablets

    Open Product Description
    €2.19
    €0.18 each
    Limit 1 per order
  • Panadol ActiFast 500mg Soluble Tablets 12

    Open Product Description
    €4.50
    €0.37 each
    Limit 1 per order
  • Elastoplast Extra Flexible Cut to Size Fabric Plaster
    SAVE €0.90

    Open Product Description
    SAVE €0.90
    €3.60
    €0.60 each
    was €4.50
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Compeed 5 Mixed Sizes Blister Plasters

    Open Product Description
    €8.00
    €1.60 each
  • Compeed 10 Medium Corn Plasters

    Open Product Description
    €7.00
    €0.70 each
  • ParaExtra Hard Capsule 10s

    Open Product Description
    €3.29
    €0.33 each
    Limit 1 per order
  • Optrex Moisturising Eye Drops 10ml

    Open Product Description
    €6.50
    €0.65/ml
  • Optrex Tired Eyes Refreshing Eye Drops 10ml

    Open Product Description
    €6.55
    €0.66/ml
  • Durex Massage 2 in 1 Lube Aloe Vera Soothing 200ml

    Open Product Description
    €12.00
    €60.00/l
  • Durex Naturals Intimate Gel Pure 100ml

    Open Product Description
    €13.50
    €135.00/l
  • New Product
    Compeed 5 Extreme Blister Plasters
    New Product

    Open Product Description
    €10.00
    €1.67/g
  • Gluten Free
    Gaviscon Extra Peppermint Flavour Oral Suspension 300ml
    Gluten Free

    Open Product Description
    €15.00
    €50.00/l
  • Fybogel Fibre Chews Citrus Flavour 60 Tablets 2.75g

    Open Product Description
    €17.50
    €0.29 each
  • Lemsip Cold & Flu Hot Lemon 500mg Lemon Flavour Paracetamol

    Open Product Description
    €8.75
    €0.88 each
    Limit 1 per order
  • Panadol Cold & Flu Relief 500mg/65mg Film-Coated Tablets 12 Tablets

    Open Product Description
    €4.90
    €0.41 each
    Limit 1 per order
  • Rennie Spearmint 24 Chewable Tablets

    Open Product Description
    €4.00
    €0.17 each
  • Rennie Peppermint 24 Chewable Tablets

    Open Product Description
    €4.00
    €0.17 each
  • Durex Thin Feel 6 Condoms

    Open Product Description
    €8.50
    €1.42 each
  • Elastoplast Water Resistant 30 Plasters
    SAVE €0.90

    Open Product Description
    SAVE €0.90
    €3.60
    €0.12 each
    was €4.50
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Lemsip Cold & Flu Headcold 500mg Powder for Oral Solution Lemon & Menthol Flavour 10 Sachets

    Open Product Description
    €8.75
    €0.88 each
    Limit 1 per order
  • Optrex Multi Action Eye Wash 100ml

    Open Product Description
    €6.80
    €68.00/l
  • Clearblue Pregnancy Test Digital with Weeks Indicator, 2 Tests

    Open Product Description
    €28.00
    €14.00 each
  • Optrex Multi Action Eye Wash 300ml

    Open Product Description
    €7.99
    €26.63/l
  • Durex Pleasure Me Ribbed and Dotted 12 Condoms
    SAVE 25%

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €11.25
    €0.94 each
    was €15.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Clearblue Rapid Detection Pregnancy Test, 2 Tests

    Open Product Description
    €14.50
    €7.25 each
  • Durex 6 Ultimate Real Feel Condoms
    SAVE 25%

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €9.00
    €1.50 each
    was €12.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Anadin Maximum Strength Hard Capsules 12s

    Open Product Description
    €3.00
    €0.25 each