Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Bloo Self Active Flower Toilet Rim Blocks 3 x 50g

    Open Product Description
    €9.50
    €3.17 each
  • Bloo Self Active Bleach Toilet Rim Blocks 3 x 50g

    Open Product Description
    €9.50
    €3.17 each
  • Bloo Self Active Flower Toilet Rim Blocks 2 x 50g
    HALF PRICE

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €3.25
    €32.50/kg
    was €6.50
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Bloo Self Active Bleach Toilet Rim Blocks 2 x 50g
    HALF PRICE

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €3.25
    €32.50/kg
    was €6.50
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Domestos Citrus Fresh Thick Bleach 750 ml
    Buy 2 for €3.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €3.50
    €1.99
    €2.65/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Domestos Pink Power Thick Bleach 750 ml
    Buy 2 for €3.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €3.50
    €1.99
    €2.65/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Domestos Original Thick Bleach 1.25 L

    Open Product Description
    €2.75
    €2.20/l
  • Vegan
    Dunnes Stores 80 Antibac Household Wipes
    Buy 3 for €3
    Vegan

    Open Product Description
    Buy 3 for €3
    €1.19
    €0.01 each
    Offer Valid: 23rd Jun - 1st Jan
  • Vegan
    Dunnes Stores XL Antibac 40 Household Wipes
    Buy 3 for €3
    Vegan

    Open Product Description
    Buy 3 for €3
    €1.19
    €0.03 each
    Offer Valid: 23rd Jun - 1st Jan
  • Killeen Mega Value Rainbow Scourers 4 Pack

    Open Product Description
    €1.39
    €0.35 each
  • Domestos Original Thick Bleach 750 ml
    Buy 2 for €3.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €3.50
    €1.99
    €2.65/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegan
    Dunnes Stores XL Antibac 15 Floor Wipes
    Buy 3 for €3
    Vegan

    Open Product Description
    Buy 3 for €3
    €1.19
    €0.08 each
    Offer Valid: 23rd Jun - 1st Jan
  • Killeen Kitchen Mate 2 Pack

    Open Product Description
    €1.15
    €0.58 each
  • Green Shield 24 Extra Large Anti-bacterial Floor Surface Wipes

    Open Product Description
    €2.75
    €0.11 each
  • Dunnes Stores 2 Non-Scratch Pads

    Open Product Description
    €1.99
    €1.00 each
  • Bloo 3in1 Anti-Clogging Toilet Block Original Blue 4 x 50g (200g)

    Open Product Description
    €5.00
    €25.00/kg
  • Duck Deep Action Toilet Cleaner Liquid Coastal Pine 750ml
    SAVE €0.30

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €2.00
    €2.67/l
    was €2.30
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores 5 Scouring Pads

    Open Product Description
    €1.89
    €0.38 each
  • Duck Biodegradable Toilet Cleaner Liquid Ocean Splash 750ml
    SAVE €0.30

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €2.00
    €2.67/l
    was €2.30
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Killeen 6 Rainbow Microfibre Cloths

    Open Product Description
    €6.00
    €1.00 each
  • Green Shield Anti-Bacterial Household Surface Wipes 70 Large Wipes

    Open Product Description
    €1.75
    €0.03 each
  • Harpic Active Fresh Citrus Zest Toilet Rim Block
    SAVE €0.30

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €2.50
    was €2.80
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores 6 Sponge Scourers

    Open Product Description
    €1.29
    €0.22 each
  • Dunnes Stores 2 Microfibre Cloths

    Open Product Description
    €2.35
    €1.18 each
  • Mr Muscle Sink & Drain Unblocker Gel 1L
    SAVE 25%

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €6.00
    €6.00/l
    was €8.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Harpic White & Shine 10x Clean & Hygienic Original 750ml
    SAVE €1

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.50
    €3.33/l
    was €3.50
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Bloo 3in1 Anti-Clogging Toilet Blocks Flowers 4 x 50g (200g)

    Open Product Description
    €5.00
    €25.00/kg
  • Mr Muscle Platinum Window & Glass Spray 750ml

    Open Product Description
    €5.00
    €6.67/l
  • Killeen Spongella

    Open Product Description
    €1.50
  • Harpic Active Fresh Mountain Pine 750ml
    SAVE €0.85

    Open Product Description
    SAVE €0.85
    €2.50
    €3.33/l
    was €3.35
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct