Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Gluten Free
    KIND Peanut Butter Dark Chocolate Snack Bars Multipack 3 x 30g
    HALF PRICE
    Gluten Free

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €2.34
    €26.00/kg
    was €4.69
    Offer Valid: 15th Sep - 19th Oct
  • FULFIL Chocolate Salted Caramel Flavour Vitamin & Protein Bar 3 x 40g
    ONLY €5.50

    Open Product Description
    ONLY €5.50
    €5.50
    €45.83/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Fulfil Chocolate Salted Caramel Flavour Vitamin & Protein Bar 55g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €58.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Fulfil Protein & Vitamin Bar Sticky Toffee Pudding Flavour 40g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.50
    €0.06/g
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Fulfil Chocolate Brownie Flavour Vitamin & Protein Bar 55g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €58.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Kind Protein Crunchy Peanut Butter 50g
    Buy 2 for €5
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €0.06/g
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Fulfil Chocolate Orange Burst Flavour Protein & Vitamin Bar 40g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.50
    €0.06/g
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Fulfil Chocolate Peanut & Caramel Flavour Vitamin & Protein Bar 55g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €58.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Kind Protein Caramel Nut 50g
    Buy 2 for €5
    Gluten Free

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €0.06/g
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Fulfil Dark Chocolate Salted Caramel Flavour Vitamin & Protein Bar 55g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €58.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • FULFIL Vitamin & Protein Bar Chocolate Peanut & Caramel Flavour 3 x 40g
    ONLY €5.50

    Open Product Description
    ONLY €5.50
    €5.50
    €45.83/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Kind Dark Chocolate Nuts & Sea Salt 40g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €2.59
    €0.06/g
  • FULFIL White Chocolate & Cookie Dough Flavour Vitamin & Protein Bar 55g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €58.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Kind Peanut Butter Dark Chocolate 40g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €2.59
    €0.06/g
  • FULFIL Chocolate Hazelnut Whip Flavour Vitamin & Protein Bar 55g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €58.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Grenade Protein Bars Oreo Milk 60g

    Open Product Description
    €3.00
    €50.00/kg
  • Grenade Protein Bar Oreo White 60g

    Open Product Description
    €3.00
    €50.00/kg
  • FULFIL Milk Chocolate & Mint Flavour Vitamin & Protein Bar 55g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €58.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Fulfil White Chocolate Peanut & Caramel Flavour Vitamin & Protein Bar 55g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €58.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Grenade Protein Bar Chocolate Chip Salted Caramel Flavour 60g

    Open Product Description
    €3.00
    €50.00/kg
  • FULFIL Chocolate Peanut Butter Flavour Vitamin & Protein Bar 55g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €58.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Barebells Marshmallow Rocky Road Soft Protein Bar 55g
    Buy 2 for €3.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €3.50
    €2.99
    €54.36/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Fulfil Milk Chocolate & Almond Flavour Vitamin & Protein Bar 55g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.19
    €58.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Barebells Soft Protein Bar Caramel Choco 55g
    Buy 2 for €3.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €3.50
    €2.99
    €54.36/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Grenade Protein Bar Birthday Cake Flavour 60g

    Open Product Description
    €3.00
    €50.00/kg
  • Optimum Nutrition Protein Bar, Chocolate Brownie Crunch Flavour, single serve, 65g

    Open Product Description
    €3.00
    €46.15/kg
  • Barebells Soft Protein Bar Salted Peanut Caramel 55g
    Buy 2 for €3.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €3.50
    €2.99
    €54.36/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Maxi Nutrition Creamy Core Salted Pistachio Protein Bar 45g
    SAVE €0.79

    Open Product Description
    SAVE €0.79
    €2.50
    €0.06/g
    was €3.29
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Grenade Protein Bar Fudged Up Fudge Flavour 60g

    Open Product Description
    €3.00
    €50.00/kg
  • Grenade Protein Bar Lemon Cheesecake Flavour 60g

    Open Product Description
    €3.00
    €50.00/kg