Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Durex Massage 2 in 1 Lube Aloe Vera Soothing 200ml

    Open Product Description
    €12.00
    €60.00/l
  • Durex Naturals Intimate Gel Pure 100ml

    Open Product Description
    €13.50
    €135.00/l
  • Durex Thin Feel 6 Condoms

    Open Product Description
    €8.50
    €1.42 each
  • Clearblue Pregnancy Test Digital with Weeks Indicator, 2 Tests

    Open Product Description
    €28.00
    €14.00 each
  • Durex Pleasure Me Ribbed and Dotted 12 Condoms
    SAVE 25%

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €11.25
    €0.94 each
    was €15.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Clearblue Rapid Detection Pregnancy Test, 2 Tests

    Open Product Description
    €14.50
    €7.25 each
  • Durex 6 Ultimate Real Feel Condoms
    SAVE 25%

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €9.00
    €1.50 each
    was €12.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Durex Play Silicone Based Perfect Glide Lubricant Gel 50ml
    SAVE 25%

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €10.50
    €0.21/ml
    was €14.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Durex Thin Feel 20 Condoms

    Open Product Description
    €22.35
    €1.12 each
  • Durex Extra Safe 12 Condoms
    SAVE 25%

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €11.25
    €0.94 each
    was €15.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Durex Play Water Base Play Lube 100ml Lubricant
    SAVE 25%

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €8.25
    €82.50/l
    was €11.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Durex 9 Intensity XL Condoms

    Open Product Description
    €17.00
    €1.89 each
  • Durex 5 Intensity Condoms
    SAVE 25%

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €9.00
    €1.80 each
    was €12.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • K-Y Water-Based Jelly Personal Lubricant 57g

    Open Product Description
    €7.00
    €122.81/kg
  • Durex 10 Feel Intense Latex Condoms

    Open Product Description
    €17.00
    €1.70 each
  • K-Y Water-Based Ultragel 44ml
    SAVE 25%

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €5.25
    €0.12/ml
    was €7.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Durex 10 Nude Condoms

    Open Product Description
    €17.00
    €1.70 each
  • Durex Intensity 9 Condoms

    Open Product Description
    €17.00
    €1.89 each
  • Durex 10 Nude Ultra Thin Close Fit Condoms

    Open Product Description
    €17.00
    €1.70 each
  • Durex 10 Mutual Climax Condoms

    Open Product Description
    €17.00
    €1.70 each
  • Durex 6 Regular Fit Originals Extra Safe Condoms

    Open Product Description
    €6.50
    €1.08 each
  • Durex 10 Real Feel Latex Free Condoms

    Open Product Description
    €17.00
    €1.70 each