Ad: Brand Savers Flahavan's promotional banner with the message "Only Flahavan's oats are double baked for creamier porridge".
Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Totally Chocolatey Snack Bars 4 x 36g
    ONLY €2

    Open Product Description
    ONLY €2
    €2.00
    €13.89/kg
    Offer Valid: 25th Sep - 19th Oct
  • Belvita Duo Crunch Strawberry & Yogurt Cereal Snack Bars Multipack 250g (5 x 50g)

    Open Product Description
    €3.20
    €12.65/kg
  • Belvita Milk & Cereal Biscuit Snack Bars Multipack 125g (5 x 45g)

    Open Product Description
    €3.20
    €14.22/kg
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Marshmallow Snack Bars 4 x 28g
    ONLY €2

    Open Product Description
    ONLY €2
    €2.00
    €17.86/kg
    Offer Valid: 25th Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Kellogg's Rice Krispies Squares Caramel & Chocolate 4 x 36g (144g)
    ONLY €2
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €2
    €2.00
    €13.89/kg
    Offer Valid: 25th Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Kellogg's Corn Flakes 670g
    ONLY €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €4
    €4.00
    €5.97/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Weetabix Original 24 pack cereal
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.79
    €11.14/kg
  • Vegetarian
    Nature Valley Crunchy Oats & Honey Cereal Bars Family Pack 10 x 42g (420g)
    Vegetarian

    Open Product Description
    €6.00
    €14.29/kg
  • Vegetarian
    Nature Valley Crunchy Variety Family Pack Cereal Bars 10 x 42g (420g)
    Vegetarian

    Open Product Description
    €6.00
    €14.29/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Weetabix Original 72 pack cereal
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €9.79
    €7.59/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores 24 Wholegrain Wheat Biscuits
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €0.12 each
  • Vegetarian
    Nestlé Cheerios Multigrain Hoop Breakfast Cereal 800g
    HALF PRICE
    Vegetarian

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €3.59
    €4.49/kg
    was €7.19
    Offer Valid: 25th Sep - 6th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Weetabix Original 48 pack cereal
    SAVE €1.30
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.30
    €6.00
    €6.98/kg
    was €7.30
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Honeycomb & Chocolate Snack Bars 4 x 36g
    ONLY €2

    Open Product Description
    ONLY €2
    €2.00
    €13.89/kg
    Offer Valid: 25th Sep - 19th Oct
  • Flahavan's Progress Oatlets Porridge Oats 1.5kg

    Open Product Description
    €3.29
    €2.19/kg
  • Vegetarian
    Kellogg's Coco Pops Chocolate Breakfast Cereal 650g
    ONLY €5.75
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €5.75
    €5.75
    €8.85/kg
    Offer Valid: 27th Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Kellogg's Rice Krispies Breakfast Cereal 660g
    ONLY €5.75
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €5.75
    €5.75
    €8.71/kg
    Offer Valid: 27th Sep - 19th Oct
  • Organic
    Flahavan's Organic Porridge Oats 1kg
    Organic

    Open Product Description
    €3.20
    €3.20/kg
  • Vegetarian
    Kellogg's Coco Pops Chocolate Breakfast Cereal 420g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.39
    €12.83/kg
  • Vegetarian
    Kellogg's Special K Original Breakfast Cereal 750g
    ONLY €5.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €5.50
    €5.50
    €7.33/kg
    Offer Valid: 27th Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Fibre One 90 Calorie Chocolate Fudge Brownies 4 x 24g (96g)
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.19
    €33.23/kg
  • Flahavan's Microwave Quick Oats Natural 500g
    SAVE €0.75

    Open Product Description
    SAVE €0.75
    €2.75
    €5.50/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Kellogg's Fruit Winders Doubles Strawberry & Apple Snack Rolls 5x17g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.00
    €35.29/kg
  • Vegetarian
    Kellogg's Crunchy Nut Breakfast Cereal 720g
    SAVE €1.45
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.45
    €5.50
    €7.64/kg
    was €6.95
    Offer Valid: 27th Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Weetabix Crispy Minis Chocolate Chip 500g
    SAVE €0.79
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.79
    €3.50
    €7.00/kg
    was €4.29
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Flahavan's Hi8 Muesli Original 1kg

    Open Product Description
    €5.50
    €5.50/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Weetabix Oatibix 24 Biscuits
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.69
    €9.38/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Weetabix Protein 24 pack cereal
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.50
    €9.87/kg
  • Vegetarian
    Weetos Delicious Chocolatey Hoops 420g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.29
    €12.60/kg
  • Vegetarian
    Nature Valley Crunchy Canadian Maple Syrup Family Pack 10 x 42g (420g)
    Vegetarian

    Open Product Description
    €6.00
    €14.29/kg