Ad: Brand Savers McVitie’s Digestives Together biscuits promotion with the message “Grab the one that brings us together”.
Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Belvita Duo Crunch Strawberry & Yogurt Cereal Snack Bars Multipack 250g (5 x 50g)

    Open Product Description
    €3.20
    €12.65/kg
  • Belvita Milk & Cereal Biscuit Snack Bars Multipack 125g (5 x 45g)

    Open Product Description
    €3.20
    €14.22/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Milk Chocolate Digestive Biscuits 300g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €0.79
    €2.63/kg
  • Vegetarian
    Jacobs Original Tuc 100g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.99
    €19.90/kg
  • OREO Vanilla Cookie Chocolate Sandwich Biscuits 154 g
    HALF PRICE

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.17
    €7.60/kg
    was €2.35
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Nature Valley Crunchy Oats & Honey Cereal Bars Family Pack 10 x 42g (420g)
    Vegetarian

    Open Product Description
    €6.00
    €14.29/kg
  • Jacob's Mikado 200g
    SAVE €0.76

    Open Product Description
    SAVE €0.76
    €1.74
    €8.70/kg
    was €2.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Nature Valley Crunchy Variety Family Pack Cereal Bars 10 x 42g (420g)
    Vegetarian

    Open Product Description
    €6.00
    €14.29/kg
  • Vegetarian
    Tuc Snack Packs Salted Savoury Crackers 8 x 31.25g (250g)
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.39
    €17.56/kg
  • Vegetarian
    Jacob's Stay Fresh Snack Packs 6 x 30g (180g)
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.45
    €19.17/kg
  • Vegetarian
    Jacob's the Original & Best Cream Crackers 300g
    SAVE €0.79
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.79
    €2.00
    €6.67/kg
    was €2.79
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Flahavan's Irish Oaty Flapjacks Choc Chip 6 x 40g (240g)
    Vegan

    Open Product Description
    €3.99
    €16.63/kg
  • Cadbury Dairy Milk Fingers Milk Chocolate Biscuits Tray 114 g

    Open Product Description
    €2.85
    €25.00/kg
  • Vegetarian
    Jacob's Original Club Milk 5 x 22g (110g)
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.15
    €37.73/kg
  • Vegan
    Jammie Dodgers Raspberry Flavour Biscuits 140g
    Vegan

    Open Product Description
    €1.75
    €12.50/kg
  • Cadbury Timeout Roundie Milk Chocolate Wafer Biscuits Multi-pack (5 x 30g bars) 150 g
    SAVE €0.86

    Open Product Description
    SAVE €0.86
    €1.64
    €10.93/kg
    was €2.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    McVitie's Penguin Original Chocolate Flavour Cream Filled Biscuit Bars 14 x 24.6g (344.4g)
    SAVE €1.35
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.35
    €4.00
    €11.63/kg
    was €5.35
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Mcvitie's Jaffa Cakes The Original Twin Pack 18 Cakes 191g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.35
    €21.97/kg
  • Vegetarian
    Maryland Cookies Minis Chocolate Chip 6 Multipacks
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.29
    €19.41/kg
  • Vegetarian
    Jacob's Figrolls 300g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.79
    €12.63/kg
  • Vegetarian
    Bolands Custard Creams 150g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.50
    €10.00/kg
  • Cadbury Delights Chocolate Salted Caramel 4 Pack Multipack 110 g
    SAVE €1

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.00
    €18.18/kg
    was €3.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Jacobs Kimberley 240g
    SAVE €0.76

    Open Product Description
    SAVE €0.76
    €1.74
    €7.25/kg
    was €2.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Fox's Biscuits Party Rings Minis 6 Snack Bags
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.20
    €18.33/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores 5 Milk Chocolate Chunky Biscuits 110g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.39
    €12.64/kg
  • Dunnes Stores Chocolate Chunk Cookies 225g

    Open Product Description
    €1.89
    €8.40/kg
  • Dunnes Stores Milk Chocolate Butter Biscuits 125g

    Open Product Description
    €1.49
    €11.92/kg
  • Vegetarian
    Walker's Shortbread Fingers 160g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.25
    €14.06/kg
  • Flahavan's Irish Oaty Flapjacks Original 6 x 40g (240g)

    Open Product Description
    €3.99
    €16.63/kg
  • Vegetarian
    McVitie's Rich Tea The Classic One Twin Pack 2 x 300g, 600g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.30
    €5.50/kg