Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    KP Original Salted Peanuts 250g
    SAVE €1
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €3.50
    €14.00/kg
    was €4.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    KP Original Salted Peanuts 415g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.90
    €14.22/kg
  • Vegetarian
    KP Dry Roasted Peanuts 250g
    SAVE €1
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €3.50
    €14.00/kg
    was €4.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    KP Dry Roasted Peanuts 415g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.90
    €14.22/kg
  • Dunnes Stores Wholefoods Walnut Halves 150g

    Open Product Description
    €2.09
    €13.93/kg
  • Organic
    Green Age Peanuts Blanched / Unroasted 250g
    Organic

    Open Product Description
    €4.99
    €19.96/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 40g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €1.75
    €0.04/g
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Spiced Bombay Mix 250g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.35
    €9.40/kg
  • Forest Feast Milk Chocolate Peanuts
    Buy 2 for €2.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €2.50
    €1.50
    €23.08/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Forest Feast Valencia Orange Milk Chocolate Almonds 40g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.75
    €0.04/g
  • Forest Feast Roasted & Salted Pistachios
    Buy 2 for €2.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €2.50
    €1.50
    €0.04/g
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Forest Feast 60% Cocoa Dark Chocolate Sour Cherries 40g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €1.75
    €0.04/g
  • Gluten Free
    Vegan
    Forest Feast Salted Dark Chocolate Cashews 40g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €1.75
    €0.04/g
  • Forest Feast Milk Chocolate Raisins
    Buy 2 for €2.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €2.50
    €1.50
    €23.08/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Forest Feast Yogurt Raisins
    Buy 2 for €2.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €2.50
    €1.50
    €23.08/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Forest Feast Roasted & Salted Cashews
    Buy 2 for €2.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €2.50
    €1.50
    €0.04/g
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Forest Feast Chilli Nuts
    Buy 2 for €2.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €2.50
    €1.50
    €0.04/g
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Forest Feast Chilli Honey Peanuts & Almonds
    Buy 2 for €2.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €2.50
    €1.50
    €0.03/g
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Salted Sesame Sticks 200g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.29
    €11.45/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Forest Feast Sea Salt & Pepper Roasted Nut Mix 40g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €1.75
    €0.04/g
  • Gluten Free
    Vegan
    Forest Feast Slow Roasted Salt & Vinegar Nut Mix 40g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €1.75
    €0.04/g
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Forest Feast Slow Roasted Peanuts & Cashews
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.75
    €0.04/g
  • Sun Exotics Fruit & Nut Co. Peanuts with Chocolate Flavour Coating 100g

    Open Product Description
    €1.89
    €18.90/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Manhattan Salted Peanuts 200g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.15
    €15.75/kg
  • Sun Exotics Fruit & Nut Co. Raisins with Chocolate Flavour Coating 100g

    Open Product Description
    €1.89
    €18.90/kg
  • Vegan
    Indie Bay Snacks Pretzel Thins Lightly Salted 35g
    Vegan

    Open Product Description
    €1.35
    €0.04/g
  • Sun Exotics Sesame Sticks 100g

    Open Product Description
    €2.10
    €21.00/kg
  • Sun Exotics Fruit & Nut Co. Yogurt Coated Raisins 100g

    Open Product Description
    €1.89
    €18.90/kg
  • Sun Exotics Fruit & Nut Co. Yogurt Coated Peanuts 100g

    Open Product Description
    €1.89
    €18.90/kg
  • Sun Exotics Roasted & Salted Cashew Nuts 100g

    Open Product Description
    €3.75
    €37.50/kg