Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Cadbury Heroes Chocolate Assortment Carton 240 g
    SAVE €3

    Open Product Description
    SAVE €3
    €6.00
    €25.00/kg
    was €9.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 26th Dec
  • Vegetarian
    Ferrero Rocher Milk Chocolate Hazelnut Pralines Gift Box of Chocolates 24 Pieces 300g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €14.25
    €47.50/kg
  • Vegetarian
    Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 337g
    Order Until 17th Dec
    Vegetarian

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €15.50
    €45.99/kg
    Seasonal Availability
  • Cadbury Roses Chocolate Assortment Carton 240 g
    SAVE €3

    Open Product Description
    SAVE €3
    €6.00
    €25.00/kg
    was €9.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 26th Dec
  • Toffifee Hazelnut Caramel Nougat Chocolate Bites 15 Pieces 125g

    Open Product Description
    €2.50
    €20.00/kg
  • Cadbury Milk Tray Chocolate Pralines Gifting Box 312 g
    HALF PRICE

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €6.50
    €20.83/kg
    was €13.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 26th Dec
  • Vegetarian
    Maltesers Milk Chocolate Gift Box 110g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.20
    €47.27/kg
  • Dairy Box The Classic Collection Chocolate Box 322g

    Open Product Description
    €11.00
    €34.16/kg
  • Toblerone Chocolate with Honey & Almond Nougat Gift Bar 340 g

    Open Product Description
    €8.00
    €23.53/kg
  • Butlers The Chocolate Box 160g
    Order Until 17th Dec

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €9.00
    €56.25/kg
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Lindt Choco Wafer Milk Chocolate & Hazelnut Multipack Sharing Box 135g
    Order Until 17th Dec
    Vegetarian

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €9.00
    €66.67/kg
    Seasonal Availability
  • Cadbury Milk Tray Chocolate Pralines Gifting Box 445 g

    Open Product Description
    €14.00
    €31.46/kg
  • Vegetarian
    Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 337g
    Order Until 17th Dec
    Vegetarian

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €15.50
    €45.99/kg
    Seasonal Availability
  • Pancracio Swiss Rocks Dark Chocolate 140g

    Open Product Description
    €9.99
    €71.36/kg
  • Black Magic Dark Chocolate Box 348g

    Open Product Description
    €11.00
    €31.61/kg
  • Lily O'Brien's Desserts Collection 210g
    Order Until 17th Dec

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €14.50
    €69.05/kg
    Seasonal Availability
  • After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g
    Order Until 17th Dec

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €6.50
    €21.67/kg
    Seasonal Availability
  • Lemon's Christmas Assortment 1 x 100g) 600g
    Order Until 17th Dec

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €13.00
    €21.67/kg
    Seasonal Availability
  • Walnut Whip Milk Chocolate 30g Multipack of 6
    Order Until 17th Dec

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €6.00
    €33.33/kg
    Seasonal Availability
  • Butlers The Chocolate Box 320g
    Order Until 17th Dec

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €15.00
    €46.88/kg
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Lindt Choco Wafer Assorted Chocolate Multipack Sharing Box 138g
    Order Until 17th Dec
    Vegetarian

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €9.00
    €65.22/kg
    Seasonal Availability
  • Merci Finest Selection 250g - Filled and unfilled speciality chocolates

    Open Product Description
    €8.00
    €32.00/kg
  • Vegetarian
    Scots Clan Smooth Caramels Smothered in Rich Dark Chocolate 580g
    Order Until 17th Dec
    Vegetarian

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €13.00
    €22.41/kg
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g
    Order Until 17th Dec
    Vegetarian

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €10.50
    €52.50/kg
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Lindt Lindor Pistachio Milk Chocolate Truffles Box 200g
    Order Until 17th Dec
    Vegetarian

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €10.50
    €52.50/kg
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Lindt Lindor Salted Caramel Chocolate Truffles Box 200g
    Order Until 17th Dec
    Vegetarian

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €10.50
    €52.50/kg
    Seasonal Availability
  • Lindt Master Chocolatier Collection Chocolate Box 184g
    Order Until 17th Dec

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €14.50
    €78.80/kg
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Lindt Lindor White Chocolate Truffles Box 200g
    Order Until 17th Dec
    Vegetarian

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €10.50
    €52.50/kg
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Raffaello Coconut and Almond Pralines Gift Box 230g (23x10g)
    SAVE €2.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €2.50
    €6.00
    €26.09/kg
    was €8.50
    Offer Valid: 25th Sep - 13th Oct
  • Toblerone honey & almond nougat crunchy almonds chocolate gift block 360 g
    Order Until 17th Dec

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €8.00
    €23.53/kg
    Seasonal Availability