Filter Results

Brand

Brand

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better French Made All Butter Croissants 4 x 70g (280g)
    Buy 2 for €7
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €7
    €3.99
    €14.25/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better French Made All Butter Pain Au Chocolat 4 x 75g (300g)
    Buy 2 for €7
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €7
    €3.99
    €13.30/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Frozen
    Dunnes Stores Simply Better 8 All Butter Mini Croissants 240g
    Buy 2 for €7
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €7
    €3.99
    €16.63/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Italian Crema Gelato 350g
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.99
    €14.26/kg
  • Dunnes Stores Simply Better 24 Irish Pork Cocktail Sausages 360g

    Open Product Description
    €3.29
    €10.97/kg
  • Organic
    Dunnes Stores Simply Better Oak & Hickory Smoked Organic Irish Salmon 80g
    ONLY €5.99
    Organic

    Open Product Description
    ONLY €5.99
    €5.99
    €74.88/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Irish Pork Sausage Meat 454g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €6.59/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Frozen
    Dunnes Stores Simply Better All Butter Cinnamon Swirls 4 x 100g (400g)
    Buy 2 for €7
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €7
    €3.99
    €9.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Organic
    Dunnes Stores Simply Better Oak & Hickory Smoked Organic Irish Salmon with Juniper Berries & Gin 80g
    ONLY €5.99
    Organic

    Open Product Description
    ONLY €5.99
    €5.99
    €74.88/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Frozen
    New Product
    Dunnes Stores Simply Better Italian Chocolate & Vanilla Gelato 370g
    Buy 2 for €8
    Frozen
    New Product

    Open Product Description
    Buy 2 for €8
    €4.99
    €13.49/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Frozen
    Dunnes Stores Simply Better All Butter Sicilian Lemon Tart 480g
    Frozen

    Open Product Description
    €8.99
    €18.73/kg
  • Frozen
    New Product
    Dunnes Stores Simply Better Italian Raspberry & Lemon Gelato 370g
    Buy 2 for €8
    Frozen
    New Product

    Open Product Description
    Buy 2 for €8
    €4.99
    €13.49/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Frozen
    New Product
    Dunnes Stores Simply Better Italian Speculoos & Caramel Gelato 380g
    Buy 2 for €8
    Frozen
    New Product

    Open Product Description
    Buy 2 for €8
    €4.99
    €13.13/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Irish Crab Meat 100g

    Open Product Description
    €6.39
    €63.90/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Hand Cut Unsmoked Irish Ham 1kg

    Open Product Description
    €10.99
    €10.99/kg
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better French Made 8 All Butter Mini Pastries 220g
    Buy 2 for €7
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €7
    €3.99
    €18.14/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Hand Cut Unsmoked Irish Ham 1.5kg

    Open Product Description
    €13.99
    €9.33/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Potato Croquettes 300g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €9.97/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Irish Crab Cocktail 145g
    ONLY €5.99

    Open Product Description
    ONLY €5.99
    €5.99
    €41.31/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade Bramley Apple Sauce 225g

    Open Product Description
    €2.75
    €12.22/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade Cumberland & Port Sauce 225g

    Open Product Description
    €2.75
    €12.22/kg
  • Dunnes Stores Simply Better West Cork Irish Rack of Pork 1kg

    Open Product Description
    €11.99
    €11.99/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Unsmoked Irish Eye Loin Bacon Joint 1.2kg

    Open Product Description
    €12.99
    €10.83/kg
  • Dunnes Stores Simply Better West Cork Irish Pork Tomahawk 580g
    Meal Deal €16

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €8.99
    €15.50/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Rustic Sourdough Breadcrumbs 400g

    Open Product Description
    €2.99
    €7.48/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Unsmoked Irish Eye Loin Bacon Joint 900g

    Open Product Description
    €10.49
    €11.66/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Irish Made Wild Sage & Sautéed Onion Sourdough Stuffing 225g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.69
    €16.40/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Irish Crab Claws 100g

    Open Product Description
    €7.39
    €73.90/kg
  • Frozen
    Dunnes Stores Simply Better Irish Made Caramelised Hazelnut Ice Cream 550ml
    Buy 2 for €10
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €10
    €5.99
    €10.89/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Frozen
    Dunnes Stores Simply Better Irish Made Strawberries & Cream Ice Cream 550ml
    Buy 2 for €10
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €10
    €5.99
    €10.89/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct