Filter Results

Brand

Brand

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Chocolate & Berry Meringue Roulade 450g
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.79
    €12.87/kg
  • Dunnes Stores Strawberry Cheesecakes 2 x 125g (250g)

    Open Product Description
    €1.75
    €7.00/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Dunnes Stores Custard 500g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €0.50
    €1.00/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Handmade Madagascan Vanilla Baked Cheesecakes 2 x 100g
    Meal Deal €16
    Vegetarian

    Open Product Description
    Meal Deal €16
    €5.50
    €27.50/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct